Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Гібридні реєстратори

Новини та статті 19/11/2014

Рис.1 Гібридний 8-канальний відеореєстратор FDR-4443FH від Covi Security

Отже, основна відмінність між звичайним реєстратором та Hybrid DVR – це неможливість першого читання сигналів з IP-відеокамер. Якщо ж розглядати при цьому ще й NVR (відеореєстратор мережевий)), який може писати інформацію з аналогових камер при використанні IP-відеосерверів, слід уточнити можливості гібридних пристроїв у плані безпосереднього підключення до них аналогових камер, тобто наявності аналогових входів.

 

Вигода гібридної моделі

Не кожен споживач може відразу зрозуміти вигоду гібридних моделей. Тільки ті, хто задався необхідністю безболісного вдосконалення існуючої системи безпеки з поступовим переходом на IP, можуть повністю усвідомити переваги Hybrid DV. Розглянемо таку модернізацію на умовному прикладі. Візьмемо для цього будь-яку компанію з виробництвом, складом – не так важливо. Важливо, що є об'єкти охорони. Припустимо, у минулому у цій якості виступали касетні відеомагнітофони, що пишуть інформацію з ч/б камер. Згодом ці кошти замінили цифровим відеореєстратором та іншими камерами, можливо, навіть кольоровими. Ось вам і модернізація з усіма атрибутами цифрових систем. Але час іде, компанія розширюється, збільшуючи потужності та розміри об'єктів, що використовуються, що вимагає подальшого вдосконалення охоронної системи. І тут доводиться вибирати, яким шляхом піти: залишитися вірним старому доброму аналогу, поміняти його цілком на IP, або зберегти аналог, що вже увійшов у довіру, доповнивши лише його більш функціональним мережевим обладнанням.

Гибридный видеорегистратор Covi Security FSDI-3330GS

Рис.2 Гібридний 6-канальний відеореєстратор FSDI-3330GS від Covi Security

На сьогоднішній день зручнішого, функціональнішого та доступнішого рішення, ніж третій варіант, не підібрати. Він заощаджує і час, і кошти. Можна встановити кілька таких гібридів та об'єднати їх у єдину систему. Тут вам і прогресивні формати стиснення відео, і відмінна швидкість запису, і зручний інтерфейс, робота по мережі, і детектування руху (а також прийом сигналів детекторів з IP-камер). Важливо пам'ятати, що HDVR, NVR і DVR мають безліч паралельних можливостей, і якщо не бояться «гібридності» і нових технологій, можна вибрати ідеальне рішення для кожного об'єкта індивідуально.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram