Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Глушилка сигналізації – як уберегтися від сканерів?

Новини та статті 14/02/2016

Дистанційна комунікація автосигналізації та керуючого пристрою власника автомобіля передбачає використання каналу радіозв'язку. Зловмисники, добре орієнтуючись у принципах роботи охоронних систем автомобіля, перед безпосереднім контактом з об'єктом намагаються блокувати проходження радіосигналу. З цією метою використовується глушилка автосигналізації. Як правило, системами автосигналізації використовується обмежений діапазон радіочастот. Глушилка сигналізації по суті являє собою генератор установки радіоперешкод на діапазоні, що використовується. Якщо сигнал вашої машини заблокований глушилкою і Ви не можете закрити її, можна скористатися сервісом "Vallet", що є в більшості сучасних комплексів, який активує сигналізацію без використання брелока.

Отключение сигнализации без брелока

І все ж таки, краще залишити район дії глушилки і бути готовим до замаху на вашу власність. За допомогою глушилки неможливо проникнути у заблокований системою автомобіль. З цією метою зловмисники використовують більш досконалі пристрої, які називаються кодграберами. Кодграббер - це перехоплювач сигналу автосигналізації, що дозволяє злочинцеві створити комунікацію з електронним охоронним комплексом авто та керувати ним, тобто. оволодіти транспортним засобом. Реальний захист від кодграбера може бути реалізований за допомогою комплектації загальної охоронної системи автомобіля, електромеханічними пристроями блокування агрегатів машини, не пов'язаними з радіоелектронною сигналізацією.

Замещающий граббер

Одним із пристроїв арсеналу злочинців у пошуках об'єкта крадіжки є влаштування сканування наявності в автомобілях комунікаційних радіоелектронних систем. Пристрій працює за принципом приймача електромагнітних випромінювань. Захистити сигнал від сканерів можливо шляхом додаткового екранування антени та радіоелектронного блоку.

Загалом для забезпечення максимального захисту машини необхідно передбачити його обладнання комплексом охоронних систем з різними принципами дії.

У спеціалізованому центрі компанії Фортер професіонали допоможуть Вам підібрати та здійснити монтаж охоронного обладнання, максимально убезпечивши Ваш автомобіль від різних способів замахів.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram