Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Головні особливості вибору кабелю мережі в системі відеоспостереження!

Новини та статті 18/12/2014

Рис.1 Вибір кабелю мережі в системі відеоспостереження

Категорія 6 відрізняється стандартизацією під мережі Ethernet пропускною спроможністю 1 Гбіт/сек та зворотною сумісністю з не такими «швидкими» мережами, на роботу в яких розраховані кабелі категорій 5 та 5е. 6-я категорія більш точно відповідає умовам перехідних згасань між парами та шумами системи. Тут передбачено впевнену трансляцію даних на частотах у межах 250 МГц, на відміну від 100 МГц у кабелів категорій 5 і 5е. Шосту категорію можна застосовувати і в 10-гігбітних мережах нарівні з більш досконалим різновидом 6а, який саме для них і призначений і витримує передачу в частотах до 500 МГц. Такі переходи до високих частот визначають все більш високі вимоги до якості використаних матеріалів та монтажу. Виробники для досягнення відповідності цим вимогам використовують кожен свої методи, але всі дотримуються деяких загальних правил:

  • Частота скруток. При більш ретельному контролі досягається успішніша боротьба з перешкодами, тому випрямлення скруток у роботі з парами неприпустимо;
  • Рознесення пар. При абсолютно ідентичній геометрії скруток сусідніх пар можливі випадки паралельного розташування провідників між собою, що може призвести до втрати сигналу між даними парами;
  • Використані матеріали. Мідні провідники, що володіють високими властивостями очищення від окислення та відмінною ізоляцією оболонки, усувають послаблення сигналу в кабелях.

Рис.2 Кабель вита пара FTP-5e

Нормалізація частоти скручування і рознесення пар значно піднімають пропускну здатність системи. Мережі з пропускною здатністю до 1 Гб/с можна будувати на кабелях категорії 5е. Забезпечення великих бітрейтів досягається кабелями 6 категорії.

Важливо знати, що з максимальної пропускної спроможності всі елементи мережного каналу повинні відповідати однієї категорії.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram