Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Головні відмінності IP-домофонів від стандартних моделей

Новини та статті 20/10/2015

Багатоквартирні будинки, приватні території великої площі, невеликі офісні центри без центрального ресепшену – що об'єднує ці об'єкти? Відповідь – велика відстань від вхідних дверей (хвіртки) до дверей квартири (офісу). Це фактор незручності, деякого дискомфорту, який виникає під час зустрічі гостей чи відвідувачів. Його легко подолати, встановивши недорогу, але дуже ефективну систему безпеки - домофон, купити який у наш час не складе особливих труднощів, тим більше, що він не вимагатиме величезних вкладень, т.к. на ринку існують не лише «наворочені» моделі, а й бюджетні варіанти відмінної якості.

З його допомогою можна, не підходячи до зовнішньої, спільної для всіх дверей у під'їзд:

 • викликати господаря певного приміщення (офісу, квартири), не турбуючи всіх мешканців (співробітників);
 • ідентифікувати гостя за голосом (аудіодомофони), а в деяких випадках – і з відеозображення (відеодомофони);

Видеодомофон Delux

 • впустити відвідувача за допомогою віддаленого керування запірною апаратурою дверей (електромеханічні або електромагнітні замки, клямки тощо).

IP-домофон – це високотехнологічний пристрій, що працює на базі цифрової комп'ютерної мережі з IP-адресацією пристроїв. Спочатку пристрій був розроблений як складова система «розумний будинок». Однак останні ще не досить поширені. Тоді як купити IP-домофон можна вже за прийнятною ціною. За фактом він працює як IP-телефон, при цьому має дуже розвинені мережні функції.

 

Перелік відмінностей IP-домофону від звичайного

  1. Передача сигналу на будь-який пристрій у локальній чи глобальній інтернет-мережі. Цим пристроєм може бути персональний комп'ютер на робочому місці консьєржа або охоронця, ноутбук власника приміщення, його мобільний телефон. Існують проекти, коли сигнал з панелі виклику записується на відеореєстратор, встановлений взагалі в іншому місті. Інформацію з нього можна переглянути навіть у іншій країні.

  2. Запис аудіо- та відеоінформації на запит або спрацювання детектора руху біля дверей. Оскільки пристрій працює на базі мережі, то до неї можуть бути підключені інші прилади, що підтримують дані в цифровому форматі. Детектор руху, відкриття дверей – належать до такого обладнання. Завдяки їм батьки можуть подивитися, які друзі приходять у гості до дітей без старших.

  Видеодомофон с детектором движения

  3. Отримати інформацію з IP-домофону можна навіть без факту спрацювання будь-якого контрольного пристрою або виклику. Програмне забезпечення, встановлене на терміналі користувача, в числі своїх функцій має примусовий перегляд і прослуховування обстановки навколо дверей, запис інформації в архів, перегляд і пошук в архіві за умови роботи з відеореєстратором і т.д.
  4. Підключення необхідної кількості терміналів користувача.Завдяки розширеним функціональним можливостям IP-домофона можна реалізувати велику кількість унікальних сценаріїв роботи для кожного конкретного випадку.

  Новини та статтіУсі статті

  Усі статті
  Telegram