Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Головні відмінності офісних сейфів

Новини та статті 24/09/2015

Для наших клієнтів, як успішних бізнесменів, досить гостро постало питання купівлі сейфа для особистих офісів. Адже треба десь зберігати папери, документи, гроші! Тому хочеться, щоб це було надійне місце, де буде виключено доступ сторонніх людей.

Мною було вивчено величезну кількість інформації, тому в цій статті ми розглянемо основні тези щодо вибору сейфів. Усі сейфи абсолютно різні. Дивлячись, чого ви хочете? Скласти туди папери та папки А4? Їх забагато? Тоді вам потрібно шукати модель із великою кількістю секцій. Якщо ж кількість паперів, які ви зібралися зберігати помірне, вам підійде невеликий висотою від 400 до 700 мм, який може поміститися під вашим робочим столом.


Сейф в офис

 

Недоліки офісних сейфів

Що стосується дизайну, поспішаю повідомити, що з того, що я бачив, колірний інтер'єр цього виду продукції досить мобільний і яскравий, тому ви можете розмістити сейф у будь-якому місці вашого офісу і він не входитиме в дисонанс з навколишнім простором. Офісні сейфи мають істотний недолік: вони абсолютно нестійкі до злому. Але, зате, вони набагато дешевші за ті, які таку стійкість мають. Низький клас злостійкості можна компенсувати встановленням у вашому офісі систем відеоспостереження та інших систем охорони, що дозволяють охоронним службам прибути у потрібний час.


Якими властивостями повинен мати надійний сейф?

Якщо ж хочете знайти надійного офісного "помічника", який саме захищатиме ваше майно належним чином, слід вибирати більш дорогі моделі. У більшості випадків виробник наголошує або на злостійкості або вогнестійкості. Марки, що мають обидві властивості, досить дорогі. Дуже важко поєднувати ці два "кити" в конструкції окремо взятої моделі. Зламостійкі складаються з бетонного наповнювача, посиленого арматурою, але такий матеріал, незважаючи на його міцність, погано захищає від вогню, тому що швидко нагрівається, а пористий вогнетривкий матеріал, з якого виготовляють вогнетривкі види даної продукції, у свою чергу не може належним чином захистити від злому.

Огнестойкий сейф


Сейфові офісні шафи як альтернативний варіант

Окрему увагу хотів би приділити так званим сейфовим офісним шафам. Вони мають таку ж злостійкість, як і аналогічні моделі, але не підлягають стандартизації та сертифікації. Вони не тестуються на вогнестійкість і злостійкість, через що ціна на них істотно нижча за сейфи, адже вартість випробувань досить висока. Цінова політика така, що один сейф з аналогічним матеріалом і пристроєм, що замикає, коштує як кілька сейфових шаф. Навіщо платити більше?

Сейфовый офисный шкаф

При покупці сейфа обов'язково приділіть увагу його способу кріплення, а також масі. Кріпитися він, як правило, може або до стіни, або до підлоги. Добре, якщо конструкція дозволяє кріпити його відразу до кількох елементів, що несе, що мінімізувало б можливість злодіїв піти разом з вашими документами або грошима. Звертайте увагу на те, який замикаючий пристрій буде на ньому встановлено.

Сейфовый замок

Поставтеся до покупки сейфа відповідально і тоді він виконуватиме всі необхідні вам функції і не підведе вас!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram