Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

GoPro HERO 4 - найбюджетніша 4K action-камера

Новини та статті 31/03/2015

У листопаді 2012 року у сфері фотографій стався справжній бум, адже світло побачило попереднє покоління камер, які здатні були робити знімки, що зачаровують, лише одним натисканням пальця. Багато любителів екстремального життя щодня прокидалися з однією фразою в голові: «Be a HERO». Високоякісна камера GoPro HERO 3 з легкістю кріпилася на шоломі, поясі і так далі і була повністю стійка до перепадів температури, вологи, пилу та інших варіантів впливу. Вже до початку 2013 року камеру прозвали маст-хевом не лише сезону, а й року для тих, хто веде здоровий та активний спосіб життя. Усі, хто оцінив попередню новинку, із завмиранням серця чекали на нову, оновлену камеру HERO 4. Як виявилося – не дарма, адже вона не тільки виправдала надії, а й перевершила їх.


Великий вибір від GoPro

За звичаєм, лінійка включає відразу три моделі камери, цього разу це: HERO 4 Black, HERO 4 Silver і HERO. Зовні пристрої ледь чимось змінилися, брусок залишився таким же прямокутним і пластиковим, а службову інформацію на екран виводить улюблений монохромний екран. Звісно, зміни торкнулися «начинки»!

Виробник оснастив камеру 12-мегапіксельним сенсором, і тепер пристрій знімає відео з частотою 30 кадрів/секунду з частотою 4К. при частоті 120 кадрів/секунду користувач отримує Full HD відео. На сьогоднішній день камера HERO 4 є однією з найдоступніших у своєму сегменті. Не можна не згадати про режим Immersive Mode, який робить максимально більшим кут охоплення. Таким чином, GoPro HERO 4 – найбільш ширококутна камера у світі!


Переваги GoPro HERO 4

Користувач при покупці камери отримує режим ProTune, робота якого подібна до некомпресованого формату відеозйомки. Матеріал, який буде знятий саме в цьому форматі, відмінно підійде для подальшої обробки редакторів. GoPro не забули про необхідність звукового супроводу відео. У минулій лінійці запис звуку сильно підкачав, але тепер на вас чекає аналого-цифровий перетворювач аудіо, який сам по собі дуже потужний. До нього доповнюється вбудований мікрофон, який у кілька разів збільшує динамічний діапазон.

В основі камери лежить новий процесор, продуктивність якого була подвоєна. Хочеться вірити, що час автономної роботи у новинці також буде збільшено.

Ще один незабутній плюс HERO 4 – сенсорний дисплей, що знаходиться на тильній стороні. Він дозволить за секунди переглянути всі зняті відео, а також проконтролювати відеозйомку в реальному часі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram