Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Готуємося до відпустки – купуємо gsm сигналізацію для дому

Новини та статті 16/06/2015

У літній період часу, коли багато хто планує собі відпустки, варто задуматися не тільки над тим, на який курорт вирушити, але й про безпеку своєї квартири чи будинку. Насамперед необхідно подбати, щоб купити сигналізацію до свого будинку.

Зараз вкрай популярною є GSM сигналізація, яка дозволяє відстежувати те, що відбувається у своєму будинку, перебуваючи при цьому в іншому місці. Також доступ до камер та охоронної системи отримуватиме і GSM централь. Таким чином, у разі злому або пожежі охоронні централі відразу ж будуть сповіщені про те, що відбувається, але давайте розберемося в усьому порядку.

З чого складається GSM сигналізація для дому?

В першу чергу необхідно знати про те, що GSM сигналізація включає ряд різних датчиків, які реагують на наступні фактори: задимлення, шум, рух. Також сигналізація включає і датчики акустичного типу.

Крім того, сигналізація передбачає встановлення спеціального GSM-модуля, який весь час знаходиться в будинку. Також у комплекті поставляються світлові та звукові прилади оповіщення, системи керування приладами та запірні механізми, які сигналізація запустить у разі злому.
 
Варто зазначити, що встановлення сигналізації дозволить визначити місцезнаходження злочинця, який пробрався до будинку. Для цього співробітникам ППК не потрібно буде витрачати багато часу, оскільки система зробить все в автоматичному режимі. Справа в тому, що величезна кількість датчиків, які запускає GSM сигналізація для дому, непомітні для злодія, тому уникнути їх він просто не зможе.
 
Установка сигналізації включає використання всіх пристроїв, які були перераховані вище. Таким чином, охоронна сигналізація дозволить перетворити звичайну квартиру на беззаперечну фортецю. Це дозволить провести свою відпустку у спокої, оскільки за все відповідатимуть охоронні централі.
 
Ще одним поштовхом під час роздумів купити GSM сигналізацію чи ні є пожежна сигналізація, яку слід встановити для виявлення в будинку вогнищ займання, що може призвести до знищення всього майна.

Зачем нужен ППК?
Щоб зрозуміти, навіщо потрібна установка сигналізації, можна розглянути досить тривіальний приклад, який чудово демонструє перевагу даної системи.
Отже, якщо все ж таки у ваш будинок проникає злодій, то в даному випадку GSM сигналізація фіксує пересування, яке відбувається всередині кімнат і сповіщає про це охорону. Таким чином, охоронна сигналізація, яка протягом всієї системи буде підключена до ППК, оповістить вас, як господаря квартири, та охоронну фірму про проникнення до будинку сторонньої людини.
Також захисна система почне розпізнавати за допомогою акустичних датчиків пересування людини, яка знаходиться у вас у будинку, тому можна буде визначити, яким саме чином зловмисник опинився у квартирі. Простежити за його пересуванням можна і за допомогою відеокамер, які включає охоронна сигналізація. Завдяки відеозйомці можна буде визначити, чи справді стався злам. Сам же власник квартири отримує оповіщення та доступ до камер безпосередньо через свій мобільний пристрій, тож пропустити сигнал про злому буде практично неможливо.
Звичайно ж, слід визнати той факт, що сучасна сигналізація допомагає у питанні затримання злочинця, проте вона не може повною мірою захистити будинок від проникнення ззовні. Таким чином, установка системи безпеки дозволяє почуватися спокійно за те, оскільки ви завжди знатимете, якщо хтось побуває в будинку під час вашої відсутності.
Повертаючись до питання, чи потрібна пожежна сигналізація, зазначу, що подібні заходи безпеки необхідно реалізовувати навіть у тому випадку, якщо ви не плануєте кудись їхати. Вся справа в тому, що спалах може початися будь-якої миті, наприклад, поки ви на роботі, тому слідкувати за цими показниками необхідно щодня. Пожежна сигналізація працює за аналогічним принципом: як тільки датчики, які були встановлені в будинку, починають фіксувати підвищення температури та виникнення диму, ви відразу ж отримуєте оповіщення від системи безпеки. GSM централь відстежуватиме всі показники.
Крім того, завдяки пожежній сигналізації можна отримати доступ до клімат-контролю, тим самим встановлюючи температуру в будинку, а також контролюючи вологість у приміщенні, яке знаходиться під охороною. Також можна встановити потужнішу систему, яка дозволить керувати навіть електричними приладами.
Таким чином, якщо купити сигналізацію, то можна не тільки забезпечити будинок безпекою (оповіщення про пограбування та пожежі), а й збільшити комфорт.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram