Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Griffon (Грифон)


Griffon Бренд Griffon є відомою та популярною торговою маркою, під назвою якої виробляються сейфи. Виробник Griffon на території України – компанія Паритет-К.

Якість та надійність сейфів Griffon (Грифон) перевірено багаторічним досвідом роботи на відповідному ринку. Процес виробництва здійснюється з використанням провідних технологій та надсучасного та високотехнологічного лазерного обладнання італійського та австрійського виробників. Вже давно ця назва асоціюється у постійних клієнтів компанії з могутністю та владою грифону – міфічної істоти.

Griffon


Сейфи Griffon вдало поєднує в собі високий рівень захисту з естетикою виконання. Її популярність пояснюється просто: вдало підібрана кольорова гама, сучасний дизайн та міцні німецькі та американські замки. Завдяки таким характеристикам сейфи Грифон вільно конкурують із західноєвропейськими аналогами, за деякими показниками навіть перевершуючи своїх конкурентів. Наприклад, високо оцінена споживачами висока таємність і надійність замків вбудованих сейфів Griffon .

Виробництво сейфів здійснюється на сучасному автоматизованому устаткуванні, яке забезпечує найвищу якість продукції за дуже доступною ціною. Сейфи Griffon , що вбудовуються в стіну, належать до I класу опору злому. Вони оснащені надійним механізмом ригеля, що виключає розтин сейфа за допомогою ріжучого інструменту. Анкерне кріплення до стіни забезпечить надійне встановлення сейфа і в монолітному блоці, і в цегляній стіні.

Важливе місце у виробництві сейфів Грифон приділяється контролю якості всіх стадіях виробництва, а кожна одиниця продукції перед випуском із заводу піддається ретельній перевірці Відділом Технічного Контролю, що у технічному паспорті ставиться позначка.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram