Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

GSM-сигналізація для гаража, будинки, квартири

Новини та статті 28/07/2015

Ось уже кілька років наші клієнти користуються сигналізацією, яку ми поставили на їхні гаражі. Сигналізація звичайна – із центральним пультом. Загалом, їх все влаштовувало, однак раптом захотілося, щоб при її спрацьовуванні надходило повідомлення на мобільний телефон.

Іноді, коли власники знаходяться далеко від будинку, це було б набагато зручніше, тому що повідомлення від охоронної служби надходить не завжди своєчасно. У зв'язку з цим ми вирішили порадити нашим клієнтам купити GSM-сигналізацію, яка має таку можливість і ще, до того ж, при її використанні можна заощадити щомісячну абонентську плату.


Переваги GSM-сигналізації

Цей тип сигналізації має низку переваг. Вона може стояти як автономно, так і бути вбудованою у вже встановлену систему. Купівля даної сигналізації є ідеальним рішенням у тому випадку, якщо стандартне підключення до охоронного пульта утруднене через те, що об'єкт від нього сильно віддалений. Особливо зручні бездротові GSM, оскільки кількість датчиків не обмежується. Не потрібно прокладати громіздкі кабелі, всі пристрої зв'язуються з основним блоком за допомогою радіозв'язку. А відстань від датчика до контрольного обладнання може бути трохи більше 100 метрів.

Якщо важко встановити звичайну сигналізацію на ваш гараж, дачу або іншу нерухомість - GSM-варіант для вас буде найбільш зручним і практичним, тому що оптимально використовуючи можливості бездротових та дротових датчиків, ви зможете контролювати свій об'єкт на великій відстані.

Комплект обладнання GSM-сигналізації включає центральний блок разом із так званим дозвонщиком типу GSM. Вони можуть працювати і автономно, без напруги в мережі, що забезпечується вбудованим акумулятором. Але головна частина системи - це різні види датчиків, покликані виявляти проникнення зловмисників, а також пожежа, що починається. Йдеться про датчики відкриття, руху, диму, затоплення, витоків газу та розбитого скла.

Серед переваг GSM-сигналізації, на мій погляд, слід відзначити її просте встановлення та налаштування, можливість віддаленого управління і, власне, головне – здатність сповістити власника за допомогою SMS або дзвінка на мобільний. Серед деяких недоліків можу назвати роботу лише у зоні дії мережі GSM, необхідність контролю балансу коштів у рахунку. Якщо приміщення неопалюване, а на вулиці мороз – будьте готові до швидкого розряджання акумулятора. Ну, і, нарешті, якщо ви ставите таку систему автономно – природно, що оперативного реагування на екстрену ситуацію не буде, сигнал надійде лише на ваші мобільні телефони, проте це заощадить вашу абонентську плату. Адже у вас не буде необхідності укладати будь-які договори. Купити GSM-сигналізацію як самостійно встановлену систему або вбудовувати в вже існуючу сигналізацію на вашому об'єкті - вирішувати Вам. Потрібно виходити з можливостей вашого бюджету, а також особистої вигоди для вас від конкретних особливостей та переваг GSM-сигналізації.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram