Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

GSM-сигналізації для магазину. Вибираємо комплект обладнання для безпеки торгового приміщення

Новини та статті 08/03/2016

Системи забезпечення безпеки, окреме обладнання для охоронних, пожежних систем пропонується багато на ринку. Як у звичайних спеціалізованих магазинах та точках на ринку, так і в інтернеті. GSM-сигналізація для магазину сьогодні дуже популярний запит.

Онлайн-каталог Фортер представляє Вашій увазі низку таких охоронних систем у вигляді готових комплектів. Але перш ніж оцінити гідні ціни та якість обладнання з каталогу, давайте розглянемо відмінності та особливості комплектів та способів їх встановлення від «конкурентів».

Насамперед охоронна сигналізація для магазину відрізняється збільшеним набором датчиків. До них відносяться датчики відкриття дверей, розбиття скла, детекції руху. Є ряд подібних пристроїв, крім пожежного та інших типів, проте наведені – основні.

Датчик движения

По-друге, має бути врахована можливість застосування як провідних, і бездротових систем у приміщенні. Торгова площа може відрізнятись від території квартири великою кількістю метражу, площі вітрин, наявністю торговельного обладнання тощо. Не в останню чергу відіграє роль дизайнерське оформлення корпусів пристроїв. У випадку з централлю - передбачається сучасне табло, естетична клавіатура і т.п.

Сигналізація в магазин має бути ретельно «прорахована» у проекті, має бути врахована чутливість кожного датчика, наявність та тривалість роботи акумуляторних батарей. Адже необхідність роботи в автономному режимі виникає часто при відключенні електрики.

У запропонованому компанією Фортер будь-якому комплекті gsm-сигналізації для магазину обов'язковою є наявність переліку обладнання та кріплення. Наприклад, в Altronics AL-150 KIT champagne присутні центральний блок, датчик руху, відкриття, два радіоканальні брелоки, набір резисторів, батарей і блок живлення.

Altronics AL-150 kit champagne

За необхідності можна додатково купити та підключити будь-яку кількість бездротових охоронних датчиків. Буває, що в магазині не працює одна торгова зона – тоді Altronics AL-150 може взяти її під контроль окремо. Можливість надсилання тривожних СМС-повідомлень – на 5 номерів.

Встановлення обладнання бездротових охоронних сигналізацій здійснюється легко, без необхідності застосування спеціального інструменту. Розміщувати його рекомендується у важкодоступних для відвідувачів місцях.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram