Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

GSN Electronic

Гарантія захисту від систем GSN Electronic

Необхідність берегти простір від небажаного проникнення є актуальною для кожного власника важливого об'єкта. Довести цю справу до надійного автоматизму легко за допомогою охоронних систем GSN Electronic Company Ltd. Ефективність перевірена реальністю – для українців.

Офіційно купити техніку виробника систем безпеки GSN в Україні пропонує інтернет-магазин Фортер . На вибір клієнтів представлені зразки сучасних приладів на всі випадки життя:

  • бездротова сигналізація охорони різних об'єктів;
  • датчики руху та розбиття ;
  • додаткові аксесуари для систем захисту.

Перший вид сигналізації є мобільним і практичним варіантом «тривожної» кнопки. Двоканальний режим дозволяє використовувати пристрій для керування автоматизованими дверима, воротами, освітленням.

Датчики руху від розробника GSN – економічний та надійний варіант забезпечити цілодобову протекцію певного місця. Навряд чи високі стіни зупинять досвідченого злодія, але вчасно поданий сигнал про проникнення дозволить затримати порушника. Три секунди – час, потрібний датчикам розбиття для сповіщення власника факт пошкодження скла. Такі пристрої мають спеціальний мікрофон – сторонній шум не активує сигналізацію. При цьому розбиття скла відрізняється гранично швидко і безпомилково.

Охоронні системи - можливості встановлення

Устаткування для охорони GSN визначається найвищими стандартами якості. У каталозі спеціальної техніки Фортер представлені численні випробування прилади від цього розробника. На нашому сайті ви легко підберете та купите обладнання для охорони та сигналізації, датчики, електронні компоненти, аксесуари цього виробника за низькими цінами. Наші менеджери швидко та професійно проконсультують вас.

Сповіщувач Patrol-901

Крім оперативності – головної якості подібної техніки, ці пристрої мають переваги:

  • точності – датчики вміють чітко розрізняти саме звук розбитого скла чи проникнення надто великого чи важкого об'єкта. Тварини сигналом про небезпеку не турбують.
  • Практичності – невеликі габарити та можливість швидкої переустановки.
  • Надійності – всі прилади стійкі до вологи, світла та температури, тому прослужать довго.

Інтернет-магазин Фортер забезпечує покупців гарантією (12 місяців) та організує оперативну доставку по Києву та Україні.

Показать полностью
Telegram