Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

iCode (Айкод)

Компанія iCode Progressive Innovative Technology Inc – компанія із широким спектром діяльності. В Україні вона відома головним чином завдяки бренду iCode (Айкод), який вона вивела на ринок відносно нещодавно.
Стратегічні маркетингові плани компанії полягають в об'єднанні та управлінні кількома сильними брендами, які стали лідерами у своїх галузях, з можливістю їхньої взаємної інтеграції. Це обладнання для охоронних систем, протиугінних пристроїв, адаптерів, які можна поєднувати між собою, комбінуючи для виконання поставлених завдань. Кредо "Прогресивних Інноваційних Технологій" - "З наших кубиків ви зберете будь-яку фортецю".

Офіційні представництва компанії працюють як на пострадянському просторі, так і в Європі, країнах Азії та США.

Один із найбільш затребуваних продуктів, що випускаються під брендом iCode – автомобільна сигналізація . Завдяки можливості інтеграції з іншими пристроями та гаджетами від PIT, ви маєте можливість створити індивідуальну багаторівневу систему захисту вашого залізного друга, кожен елемент якої виконуватиме свою функцію.

CAN інтерфейс, широкий вибір функцій та автозапуск дають можливість легко встановлювати та експлуатувати сигналізацію Айкод навіть тому користувачеві, який далекий від техніки.

У той же час, використання радіочастот із підвищеним рівнем захисту від перешкод, модифікації діалогового кодування та постійний моніторинг каналів зв'язку завоювали цьому бренду заслужену пальму першості на ринку інноваційних пристроїв. У нас можна купити автосигналізацію Айкод в розстрочку .

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram