Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Інструкції з налаштування, ремонту та прошивки рацій, а також їх доопрацювання та переробка

Новини та статті 29/02/2016

Постійна експлуатація рацій дає чудовий досвід того, де і як певні моделі працюють краще, а де – варто користуватися іншою моделлю. У процесі роботи з пристроями відбуваються поломки. Так що досвідчений «радіовласник» знайомий з тим, що таке ремонт та прошивка радіостанцій.

«Джентльменський» набір портативних рацій хоча б із трьох-чотирьох, на жаль, організувати досить важко, а іноді й недоцільно. Як мінімум через те, що в комплекті має бути по два екземпляри (іноді й більше), а це вже недешево. Вивчення інструкції з радіостанцій дозволяє, звичайно ж, за рахунок добрих знань розширити сферу застосування приладу. Скажімо, своєчасне перемикання каналів зв'язку дозволяє налаштувати «характер» портативної рації з використання при полюванні застосування рибаками і навпаки.

Що робити для того, щоб підвищити коефіцієнт продуктивності рації, що потрапила Вам в руки? Фахівці інтернет-магазину Forter пропонують своїм покупцям та відвідувачам свого сайту цілий блок знань, викладений на сервісі Dropbox компанії. Потрапити до нього можна за посиланням «База знань» (див. унизу сайту). Там можна спочатку скачати і прочитати інструкцію по своїй радіостанції.

Можна зробити і другий крок до вдосконалення – перепрошувати обладнання. Це поняття включають зміна діапазону робочих частот пристрою, зміна тональності сигналів тощо. Однак цей крок може призвести до того, що Вам доведеться завантажувати мануал з ремонту переносних рацій, і самостійно використовувати його положення нереально. Поширена помилка самодіяльних майстрів – розбалансування частот вихідного та вхідного каналів. Тобто Ви можете чути ефір із друзями на одній частоті, але щось передати – вже не вийде на тій самій частоті.

Ремонт и прошивка раций

Незважаючи на багатство інструкцій та посібників, викладених на сайті онлайн-каталогу систем безпеки та зв'язку Фортер, варто звернутися до його сервісного центру. Отримана в офіційних представництвах виробників радіообладнання Kenwood, Motorola, Voyager, Voxtel, President Electronics кваліфікація персоналу, наявність елементної бази, програматора, спеціальних кабелів дозволять відремонтувати та прошити радіостанцію якісно та в короткий термін.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram