Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

IP-відеоспостереження перемогло, що далі?

Новини та статті 09/01/2015

Рис.1 IP-відеоспостереження перемогло

Багато маркетологи, що реалізують і розповсюджують новий вид обладнання для спостереження, не вважають за потрібне враховувати реальні потреби клієнтів у певних технічних опціях, якими має пристрій. Часто буває так, що вони пропонують більше, ніж потрібно споживачеві, не поінформувавши про це. Таким чином, наворочена функція виявляється абсолютно марною через відсутність у ній потреби або умов її експлуатації. Ефект несподіванки від технічних можливостей пристрою часто спрацьовує негативно, що веде до зростання невдоволення клієнтів як роботою конкретного продавця, а й виробника продукції, що істотно підриває його авторитет.

title="Комплект IP-відеоспостереження Covi Security NVK-3001 IP KIT">Covi Security NVK-3001 IP KIT Комплект IP-видеонаблюдения

 

Рис.2 Комплект IP-відеоспостереження Covi Security NVK-3001 IP KIT

Деякі клієнти через певну матеріальну ситуацію або специфіку роботи підприємства потребують саме аналогового відеоспостереження, яке ідеально відповідає його вимогам. Отримавши замість нього мережне обладнання, споживач може розчаруватися не тільки у виробнику, а й у всіх мережних технологіях, що суттєво уповільнює їхнє поширення. Якщо не виключати необхідність клієнтів в аналогових системах, і пропонувати їх нарівні з більш сучасними та просунутими, то ринок від цього лише виграє. Також існує HD-SDI в деспостереження, що за якістю не поступається IP, а в налаштуваннях рівносильно аналоговим системам. По суті Ви можете з аналогового перейти на цифрове, при цьому не змінюючи кабель. Просто замінити камери та реєстратор. Багато установників працюють за наступною схемою: спочатку пропонують мережне відеоспостереження, інформуючи про всі його функції та можливості. Спостерігаючи небажання та протест клієнта проти цієї продукції, продавець просуває аналогове або HD-SDI. Таким чином, всі залишаються задоволені – клієнт отримує те, що йому необхідно і за коштами.

Covi Security FVK-3301 PRO KIT аналоговый комплект видеонаблюдения

Рис.3 Комплект відеоспостереження аналоговий Covi Security FVK-3301 PRO KIT

Багато інсталяторів все ж таки не визнають жодних альтернатив, просуваючи виключно новітні технології, що за останні роки вважається поширеною тенденцією на ринку. Вибравши такий шлях, продавець має переглянути не лише весь робочий процес, а й ставлення до нових споживачів. Маркетологи радять перейти із активного переконання до детального інформування. Знаючи всі характеристики та послуги певного продукту, у клієнта не тільки буде можливість ними повноцінно користуватися, а й не виникне спірних питань.


Суперечки викликає також відсутність єдиної стандартизації продуктів різних виробників. На даний момент більшість представників галузі дотримуються специфікацій ONVIF. Для того, щоб уникнути загрози підвищення попиту на дешеву азійську продукцію, ці стандарти необхідно поширювати та пропагувати, щоб забезпечити споживачів якісним продуктом, за що і бореться бренд CoVi Security!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram