Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

IP-відеоспостереження - сучасна система безпеки

Новини та статті 20/08/2015

Нещодавно Інтернет-технології стали займати дуже важливе місце в нашому житті. Зараз ми слабко уявляємо життя без Інтернету. Слідом за ним на наших вулицях і площах почали з'являтися численні Web-камери, які фіксують все, що відбувається поряд, і виводять у Всесвітню павутину.

Як спеціаліст з телекомунікаційних технологій, хотів розповісти Вам про такий принципово новий спосіб відеофіксації, як IP-відеоспостереження. Багато камер, що ведуть Web-трансляцію, вже давно стали частиною Інтернету. Це так звані IP-камери. Така камера є стаційним пристроєм, який крім усього іншого має свій власний IP-сервер, має мережевий інтерфейс. Підключається така камера вже безпосередньо до гібридного чи IP-відеореєстратора.


Переваги IP-відеоспостереження

Системи IP-камер набагато більш мобільні та досконалі. Хотів би зупинитися на основних перевагах перед аналоговим обладнанням. Як і аналогова система відеоспостереження, IP-система складається з:

  • відеокамер;
  • записуючих та відображуючих пристроїв;
  • середовище передачі зовсім інше. По суті, це сам Інтернет.

Звідси і безліч переваг:

  1. Відсутність жорстких обмежень на кількість камер, можливість підключення камер, що відрізняються за своїми характеристиками, дозволами матриці.
  2. Можна підключати камери різних фірм-виробників. І це дуже до речі, оскільки на різних об'єктах вигідно ставити різні за можливостями камери. Наприклад, на вході в будівлю бажано поставити камеру роздільною здатністю в 2-3 мегапікселі, а на інші території - камери меншого дозволу. При використанні аналогових систем установка різних за характеристиками камер та пристроїв може бути суттєво утруднена.
  3. Для IP-камери немає обмежень на віддаленість від місця збору інформації, на відміну від аналогової, до якої має бути протягнуто окремий провід.
  4. Доступ до IP-камери можливий із будь-якого сегменту Інтернет-павутини.
  5. Можливість віддалено розмістити відеоархів. Так, пристрій запису відеокамери може бути значно віддалений від самої камери. Дані можуть зберігатися копіями в різних місцях.

Серед основних характеристик IP-відеосистем відзначу максимальну кількість відеокамер на один сервер та глибину архіву відеокамер (кілька днів та місяців там зберігається інформація). А можливості самого відеосервера вже залежать від характеристик процесора та інших аксесуарів даного сервера.

Звісно, є й недоліки. Це, перш за все, висока вартість самих камер, але вона безперервно знижується! Також є несумісність програм, що ведуть запис від веб-камер різних виробників. Але зараз активно йде процес інтеграції цього програмного комплексу, а проблема великого навантаження на обладнання локальних мереж з успіхом вирішується створенням відео-підмереж, тому рекомендую Вам купити IP-відеоспостереження.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram