Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Камера заднього виду – вигода у чистому вигляді

Новини та статті 26/08/2015

Кожна людина, яка має автомобіль, любить його. І я не став винятком. Коли придбав собі нову іномарку, захотілося додати до нього наворотів, які нещодавно з'явилися. Одним з таких стала камера заднього виду, яка обіцяє бути справжнім помічником під час паркування та здачі назад.

Рішенням купити камеру заднього виду послужило те, що за кермом буває всяке і іноді навіть люди з більшим стажем водіння стають учасниками ДТП під час руху назад чи паркування. Дуже часто, помітивши на парковці зручне місце, через дзеркало заднього виду складно побачити люк та різні предмети, що спричиняють аварію та пошкодження. Особливо актуально це у нічний час, коли складно щось розглянути. У такій ситуації справді рятує камера заднього виду, яка спрощує процес паркування. Ви зможете побачити всю дорожню ситуацію з будь-якого боку, причому не вдалині, а на дисплеї, що знаходиться поряд з вами. Ще одна перевага камер – наявність відеозйомки, яка дозволяє уникнути суперечок у ДТП та можливого шахрайства на дорозі.

Автокамера заднього виду доведеться до душі та любителям поганяти на дорозі. Адже з її допомогою можна робити цікаві відео, які надалі захоплюють друзів та заливаються на ютуб. Робота камери можлива як разом з монітором, монтаж якого здійснюється штатно, або встановлюється без нього. Також можна використовувати пристрій разом із GPS навігатором або мультимедійною системою. Камери, що мають підключення до монітора, стоять на порядок дорожче за аналоги.


Відмінні риси камер

Всі камери заднього виду мають різні кути огляди: 100, 120 або 170 градусів. Також змінюється місце монтажу, стійкість до різних температур, якість запису відео, розміри та міцність корпусу, а також дальність підсвічування, що досягає від 3 до 10 метрів. Чим кращими будуть технічні параметри, тим більше коштів доведеться віддати за таку покупку. Повірте, що це того варте, адже з камерою ви зможете робити будь-які маневри навіть уночі і не боятися проблем на дорожньому полотні.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram