Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Камери без сліпих зон: застосування панорамних камер у системах відеоспостереження

Новини та статті 23/05/2016

Так звані «сліпі зони» довгий час були головним брехнею систем відеоспостереження. Причому до цього «вірусу» були схильні як недорогі, так і вдосконалені системи захисту. Намагання збільшити кількість точок зйомки не призводили до бажаного результату. Вирішенням проблеми стало створення камер без сліпих зон, панорамні камери, які змінили на безпековому ринку традиційні поворотні пристрої спостереження.

Панорамна камера, відома також під назвою fisheye («риб'яче око»), дозволяє фіксацію навколишнього середовища з кутом огляду, значення якого досягає 1800 або 3600.

Видеокамера fisheye

Так, встановивши на об'єкті, що охороняється камеру без сліпих зон, Ви досягаєте підвищення рівня безпеки. Це надзвичайно важливо при організації відеоспостереження на великих територіях або небезпечних об'єктах: на автозаправних станціях, аеропортах, територіях заводів, офісах та ресторанах.

Панорамне відеоспостереження стає можливим завдяки ширококутному об'єктиву/лінзі, що забезпечує круговий огляд. Виготовлення такого об'єктиву – справа складна. Тому і вартість пристрою досить висока. Але коли йдеться про безпеку, треба підійти до ситуації виважено. Зробити вибір Вам допоможуть фахівці інтернет-магазину «Фортер». Усі Ваші побажання будуть враховані. І ми впевнені, Ви ухвалите правильне рішення.

Важливою перевагою камер без сліпих зон є їхня конструкція, що дозволяє встановити «риб'яче око» на стелі, стіні, на підлозі.

Давайте з'ясуємо, які ще плюси є у сучасного панорамного відеоспостереження:

  • Забезпечується охоплення всієї площі об'єкта.

Панорамный обзор

  • Економія засобів: необхідність монтажу кількох звичайних камер відпадає.
  • Знижуються витрати на отримання ліцензії на програмне забезпечення, що управляє. Для роботи камери без сліпих зон знадобиться лише одна роздільна здатність.
  • Стабільність зйомки завдяки нерухомості камери.

Для більшої деталізації (наприклад, розпізнавання облич) разом із панорамними камерами можуть встановлюватися інші типи пристроїв із великою кількістю пікселів на метр. Також слід зважити на низьку світлочутливість панорамних камер. Це зумовлює їх використання у денний час або на об'єктах із гарним рівнем освітленості.

Постали питання? Ми готові відповісти на них! «Фортер» знає все про відеоспостереження та готовий поділитися всіма знаннями з Вами!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram