Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Камери відеоспостереження для екстремальних температур

Новини та статті 11/04/2019

Огляд камер відеоспостереження для екстремальних температур

Система відеоспостереження на сьогоднішній день відіграє найважливішу роль у забезпеченні особистої безпеки та безпеки Вашого майна. Також існують камери відеоспостереження для використання в екстремальних умовах, при полюванні чи рибалці, здатні витримати високий або низький температурний режим. Умова, за якої можливо здійснити хороший і правильний вибір обладнання відеоспостереження - чіткість розуміння для чого Ви купуєте камеру і в яких умовах (погодних, кліматичних, температурних) вона буде експлуатуватися.

Стаціонарні сучасні камери відеоспостереження

Аналогові камери

Зазвичай працюють у деяких форматах, таких як HD-TVI, HD-CVI, AHD. За якістю зображення, що передається принципової різниці в цих форматах немає, просто вони розроблені різними виробниками. Відкритим форматом є AHD, з яким працює більшість китайських виробників.

IP камери

Камери, що передають цифровий сигнал. У випадку мережевих камер варто мати на увазі, що вони мають можливість функціонувати без реєстратора, оскільки зберігають відзняту інформацію на ПК, ноутбуці, картці пам'яті або хмарному сховищі.

Існує вуличний та внутрішній тип установки камер спостереження. Як правило, зовнішній тип камер виконаний в циліндричній формі, захищений ударостійким і вологозахисним корпусом і витримує екстремальні температури, працює як у спеку так і в мороз, зазвичай температурний режим у якому працюють вуличні камери від -40 до +50 градусів і мають високий ступінь захисту IP66 та IP67. Існує питання, чому камера не перегріється при попаданні на неї прямих сонячних променів? Не перегріється, камери вуличного спостереження переважно захищені корпусом з козирком, він передбачений і спроектований так, що не дає камері перегріватись. Як краще захищати камери відеоспостереження від високих температур? Ринок систем відеоспостереження широкий на аксесуари, серед них є можливість придбати, наприклад, термокожухи з охолодженням.

камеры в экстремальных температурах

Портативні камери відеоспостереження

На ринку систем відеоспостереження є також портативні камери спостереження.

Екшн камери від слова action – різновид цифрової відеокамери, за допомогою якої здійснюється особлива зйомка, якою надалі захочеться поділитися з людьми, які підтримують Ваше хобі, оскільки найчастіше екшн камери використовуються в екстремальних умовах. Кріпляться такі камери на предметах, що рухаються, транспортних засобах, головних шоломах. Екшн камери дозволяють сфотографувати найнеймовірніші і найяскравіші моменти життя, їх зручно брати з собою в туристичні походи, круїзи, сплави, при стрибках з парашутом. Екшн камери переважно водонепроникні, стійкі до падінь з висоти, різких перепадів температурних режимів, часто мають широкий кут огляду.

До портативних камер для ведення спостереження в екстремальних температурних режимах також належать реєстратори для полювання та риболовлі. Камери для полювання здатні працювати від трьох до шести місяців, мають пило-вологозахищений корпус, високу якість відео та фото зйомки, є можливість встановлення в місцях проживання дичини, що дозволяє визначити види тварин на конкретній території, вивчити їх звички та місця перебування для годування та водопою. Працюють у температурних режимах від -30 до +70.

Для любителів риболовлі також існують портативні відеовудочки з можливістю роботи в екстремальних умовах та температурних режимах. Закидаючи такий електронний пристрій у водойму Ви побачите живий підводний світ, чітко визначте, чи варто чекати клювання, чи водиться саме в цьому місці риба, чи варто шукати інше місце. Такий пристрій використовується при будь-якій риболовлі, чи то риболовля з берега, з човна влітку чи взимку, при підлідній риболовлі. Сучасні технології роблять відеовудочку ефективною навіть у каламутній воді.

портативные камеры

Полювання та риболовля стане більш цікавою та продуктивнішою з портативними камерами відеоспостереження.

Вибирати камери для роботи в екстремальних умовах та температурних режимах слід з «розумом», в інтернеті є можливість знайти рейтинг, описи та порівняння різних моделей камер, а краще зателефонувати чи написати в інтернет-магазин Фортер та наші фахівці проконсультують Вас та допоможуть визначити яку модель найкраще вибрати для використання безпосередньо під Ваші цілі.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram