Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Камери відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням. Ідеальне рішення для запису відео у будь-який час доби

Новини та статті 30/11/2015

Безперервне віддалене спостереження – ще з десяток років тому це була мрія інспекторів служб безпеки та операторів технологічних ланцюжків промислових підприємств, торговельно-розважальних центрів… Але як забезпечити цю безперервність за умов зміни дня та ночі? На допомогу прийшли камери для відеоспостереження.

Що це за обладнання, в широкому асортименті, запропоноване інтернет-каталогом Фортер? Це відеокамери, оснащені інфрачервоним підсвічуванням. Її особливість – невидимість оку людини, причому ефективна дальність може становити 6, 20 і більше метрів. В окремих випадках – навіть до 50 метрів.

ИК-подсветка в видеокамере

При включенні ІЧ-підсвічування не порушується загальний світловий режим, не виникає відчуття дискомфорту від роботи відеокамери у працівників нічних змін, зон зі зниженою освітленістю. До того ж зовсім необов'язково світлом від пристрою передчасно (до затримання чи ідентифікації) «інформувати» зловмисника про спостереження за ним та реєстрацію його дій.

Відеоспостереження з інфрачервоним підсвічуванням засноване на простій технології. У корпус відеокамери вбудовано фотоелемент. При досягненні рівня освітленості певної низької межі він подає керуючий сигнал процесор. Той, у свою чергу, включає інфрачервоне підсвічування і переводить охоронну камеру в чорно-білий режим фіксації картинки в секторі. Функція шумоподавлення та збільшена чутливість матриці дозволяють бачити на моніторі зображення навіть за умов повної відсутності джерел світла. Для наочного прикладу нижче прикладаємо схему ІЧ-підсвічування камери відеоспостереження, а також приклад розміщення таких камер у під'їзді житлового будинку.

Схема ИК-подсветки камеры наблюдения

 

Видеонаблюдение с ИК-подсветкой

Консультанти Фортер звертають увагу клієнтів на те, що сьогодні краще купувати універсальні камери для відеоспостереження нових моделей від таких виробників як: Hikvision, ViDi Link, GeoVision, CoVi, RCI, Gazer та ін. Причина – оснащення цих пристроїв світлодіодами інфрачервоного діапазону світіння третього покоління . Таке рішення є найбільш ефективним за силою ІЧ-підсвічування, режимом енергозбереження, якістю та надійністю.

Область застосування відеообладнання з ІЧ-підсвічуванням, ІЧ-прожекторами – зовні будинків та приміщень. Тому їх традиційне конструктивне виконання – герметичні та термозахищені корпуси, надійні системи кріплення, можливість встановлення антивандального захисту тощо.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram