Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

КЕНТАВР

Компанія Кентавр Одним із найвідоміших та найпопулярніших брендів на українському ринку є компанія Кентавр (Китай). Зараз номенклатура продукції, яку випускає дана компанія, налічує кілька сотень позицій у різних категоріях. Зокрема, основні товари, які виробляє компанія Кентавр, виглядають так: генератори, культиватори, мотопомпи, мотокоси, віброплити, компресори, мотоблоки, снігоприбирачі, бетономішалки тощо.

Незважаючи на досить широкий асортимент будівельної та садово-паркової техніки, яку можна купити на українському ринку завдяки бренду «Кентавр», все ж таки основний наголос виробник робить на створення електротехнічного обладнання, серед якого фігурують власне і генератори . Крім того, електростанції – це одні з найбільших груп товарів, виробництво яких займається дана компанія. Ці агрегати були представлені в діапазоні потужності від 0,7 до шести кВт, в той час як основну частину з них складають саме бензинові моделі.

Основною причиною популярності цього бренду є ціни, які компанія встановлює на продукцію, що випускається. Таким чином, за невелику суму можна буде купити генератор Кентавр, який дозволить експлуатувати техніку навіть без наявності електрики. Такі пристрої відмінно підійдуть для власників дач або заміських будинків. Насамперед це пов'язано з тим, що саме за містом найчастіше спостерігаються проблеми з подачею електрики, тому використання подібних генераторів буде незамінним рішенням у цьому випадку, оскільки потужності вистачить на те, щоб повністю забезпечити електрикою будинок.

Головним пристроєм, що найчастіше купують споживачі, є генератор Кентавр. Даний пристрій дозволяє генерувати достатній обсяг енергії, якого вистачить для забезпечення електроенергією повноцінний заміський будинок. Крім цього, генератори цього виробника прийнято використовувати на виробництвах, при будівництві об'єктів і так далі. Генератори відрізняються за типом палива, що необхідне для генерації електроенергії. Таким чином, зараз можна купити генератор Кентавр і почати використовувати його для власних потреб.
Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram