Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Кешбокси та ключниці

Новини та статті 23/07/2015

Останнім часом я помітив, що попит на ключниці та кешбокси явно впав. Вони не мають такої високої надійності, як той самий простенький сейф, в них немає високого рівня злостійкості і вогнетривкості. Та й розкрити для шахрая таку металеву конструкцію не складе особливих труднощів.

Але все-таки я вважаю, що ключниця та кешбокс просто потрібні для ведення справ. Їхня основна функція – зберегти деяку суму грошей та важливі ключі від несумлінних колег та підозрілих клієнтів. Але такі бокси потребують цілодобової охорони та відеоспостереження, оскільки я вже казав, зламати їх – п'ятихвилинна справа.


Що таке кешбокс?

Отже, кешбокси - це переносні невеликі сейфи для збереження документів, готівки, медикаментів, або інших предметів невеликої цінності. Вони полегшують роботу з невеликими грошима, тому краще місця для їхнього ховання і бути не може. Зазвичай вони виготовляються із міцної сталі, мають зручну форму та розміри для їх транспортування. У вільні продажі ви легко зможете знайти моделі різних габаритів, колірної гами і з різноманітною складністю кодового замку. Обов'язково до кешбоксу дають детальний посібник: як встановити кодовий замок або як змінити секретну комбінацію. Купити кешбокс з доставкою можна зараз!


Що таке ключниця?

Ключниці призначені для зберігання ключів. У великій кількості їх незручно складувати у якихось скриньках, тому такий сейф ідеальний варіант. Ключі від кабінетів, конференц-залів, гардеробу, шафок, туалетів – все це можна впорядковано зберігати в ключниці. Також вона є одним із важливих елементів хорошої системи безпеки у вашій компанії. Звичайно ж, розтин такого легкого сейфа є простою справою для шахрая. Але хіба зловмисники відступали перед стійкими до злому моделями з останніми технологіями захисту? Відповідь очевидна, але на відміну від сейфів, ключниця майже завжди знаходиться в полі зору її власника, або когось іншого зацікавленої особи. Саме тому такі шафки є гарним місцем для зберігання. Купити ключницю можна швидко та недорого в інтернет-магазині Фортер, заощадивши при цьому час та місце у приміщенні.

Металеві корпус та двері ключниці забезпечать вам достатній рівень безпеки. В основному всі сейфи мають механічний замк, але сучасні моделі можуть мати і електронно-кодовий. Завдяки цьому надійність і злостійкість шафки для ключів у рази збільшується. Якщо ви випадково десь втратили ключі від сейфа і у вас немає можливості відкрити його ввівши електронну секретну комбінацію, то щоб не завдати шкоди замковій системі, краще викличте спеціалізовані служби з розкриття сейфів. При виборі ключниці візьміть до уваги кількість гачків, яка є в наявності. Також слід звернути увагу і на те, з якого матеріалу виготовлено пристрій. Крім цього, великі виробники в комплекті надають засоби для кріплення шафки на стіну та різноманітні кольорові брелоки для ключів.

Отже, для ефективної роботи з готівкою та великою кількістю ключів використовуйте відповідне за призначенням обладнання.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram