Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Kingston (Кінгстон)

Kingston Додаткова пам'ять Kingston

Компанія Kingston, розпочавши з невеликого виробництва чіпів, які розширюють внутрішню пам'ять пристрою, фірма перетворилася на одного з провідних розробників модулів пам'яті. USB-флешки, компоненти DRAM, жорсткі диски, карти пам'яті та ін. – основна продукція, яка популярна на світовому ринку.

Жорсткий диск та флешка

Компанія Кінгстон перевіряє та тестує продукцію на всіх етапах технології виробництва. Додатково нові модулі відчувають на якість проходження сигналу, а також стабільність при тривалих навантаженнях. Крім того, перевірку проходять окремі компоненти пристроїв. Така ретельність та контроль – надійне підтвердження найвищої якості готових модулів пам'яті.

Виробник впевнений у продукції, що випускається настільки, що якщо ви захочете купити карту пам'яті Kingston, то не пошкодуєте. Адже отримуєте на неї довічну гарантію (на жорсткі диски SSD 3 роки та 5 років на флешки). Також при проектуванні закладаються такі важливі показники для безперебійної роботи, як зниження рівня шуму, нагріву, оптимальний обмін даними між пам'яттю та центральним процесором.

Флєш карта Кінгстон

Карти-пам'яті компанії Kingston – на що слід звернути увагу

  • сумісність практично з усіма можливими пристроями (планшет, смартфон, комп'ютер, відеореєстратор , аудіосистема, фотоапарат та інші гаджети, що підтримують розширення внутрішньої пам'яті);
  • захист від випадкового копіювання чи видалення інформації;
  • клас швидкості UHS-I (Ultra High Speed) Class 3 – максимальна передача даних під час читання до 90 Мб/сек., а записи до 80 Мб/сек.;
  • водонепроникний корпус;
  • ударо- та вібростійкість;
  • обсяг вільної пам'яті сягає 512 Гб (залежно від класу);
  • Крім довічної гарантії, надається безкоштовна тех. підтримка;
  • мініатюрні розміри;
  • додаткова комплектація – SD перехідник.

Флєш карта Кінгстон micro sdxc

Купити картку пам'яті Kingston в Україні вам пропонує інтернет-магазин Фортер . У нас на вас чекають знижки при покупці, можливість розстрочення та оплата після отримання товару. При цьому доставці проводитимуться в будь-яку точку країни.

Окремо варто зазначити: щоб уникнути неполадок у роботі, вибирайте картку пам'яті компанії Кінгстон відповідно до характеристик пристрою, на який вона буде встановлена. Наприклад, якщо вам необхідно записувати відео у форматі не менше ніж Full HD, швидкість картки повинна відповідати не нижче 10 класу .

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram