Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

KIPOR (Кіпор)

KIPOR Кіпор – ваша енергонезалежність

Компанія KIPOR – була заснована у 1998 році в Китаї. Фірма займається виробництвом портативних електростанцій (дизельних, бензинових та газових генераторів) різного типу. За такий короткий термін вона зуміла завоювати популярність і вийшла на міжнародний рівень продажів. І це не дивно. Адже бренд славиться новими технологіями виробництва та передовою системою контролю якості виробів, що випускаються.

Компанія Кіпор пропонує генератори, які, в залежності від характеристик, відмінно підійдуть для роботи як на виробництві, так і в побуті. Проте переважно користуються популярністю 2 типу портативних електростанцій: дизельні і бензинові (через поширеність палива).

Використання генератора Кіпор на будівництві

Купити дизельний генератор KIPOR – означає заощадити на споживанні ДП, адже такі пристрої економічніші. Але водночас, стояти вони найчастіше вище, ніж їхні бензинові «побратими». Зазвичай їх купують харчування енергією великих об'єктів: промислові підприємства, будівельні майданчики, цехи тощо. Адже за рахунок великого паливного бака та потужності вони забезпечують довготривалу роботу.

Бензогенератори коштують дешевше, які пропонує компанія Кіпор. Вони часто використовуються для харчування заміських будинків, кіосків, невеликих приміщень та ін. Мають відносно невелику вагу (зазвичай до 100 кг), тому їх зручно брати з собою на пікнік або в похід, якщо там потрібне автономне джерело електроенергії. Є навіть ручні моделі розмірів до 0,5 м та вагою близько 20 кг. Але мінус пристроїв цього типу – більше споживання палива в порівнянні з дизельними.

Генератор Кіпор для дому

Окремі переваги генераторів KIPOR

  • шумопоглинаючий корпус (кожух) – забезпечить вам не тільки відмінну шумоізоляцію пристрою, а й захистить його від поганих погодних умов;
  • датчик рівня палива – дозволяє вам завжди бачити його точні показники у цифрах;
  • колеса для транспортування – з ними перестановка пристрою стане набагато зручнішою;
  • електростартер – робить запуск швидким і не вимагає зусиль;
  • автоматичне налагодження напруги – дає стабільність вихідного струму;
  • захист від перевантажень – у випадку тривалої роботи на межі потужності, щоб уникнути неполадок, генератор відключиться сам;
  • цифрова панель – дозволяє легко та швидко налаштувати та перевірити всі необхідні параметри.

Купити бензиновий генератор Кіпор вам пропонує інтернет-магазин Фортер. Варто пам'ятати, що для нормальної роботи пристрою важлива правильна установка та підключення до мережі. Ми пропонуємо не тільки доставку в будь-яку точку країни, а й професійне встановлення обладнання прямо на місці.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram