Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Класифікація вогнестійких сейфів

Новини та статті 08/01/2016

Наше бажання зберегти своє майно складно чимось обмежити, чи не так? Хорошим підмогою у ньому виступають такі вироби промисловості безпеки як сейфи. Розглянемо, які існують їхні класи, адже, по суті, це унікальні пристрої, в яких ми можемо тримати важливі папери, грошові купюри, боєприпаси та зброю тощо.

Які конструктивні особливості у описуваного виду обладнання та його елементи? Основою всієї конструкції є простий металевий бокс, щоправда, виконаний із особливих металевих сплавів. Наступна група елементів – навіси. Їх роблять важкодоступними для інструментів злому - брухтів, автогенів ... За зовнішньою панеллю дверцят їх практично не видно (у хороших моделях), тому навіть візуально визначити, де орудувати фомкою - не вийде.

Третій елемент – дверцята. Зазвичай її виготовляють із сплаву, як і корпус. Четвертий, мабуть, головний елемент – замок. Справді, саме з його злому починають працювати досвідчені «ведмежатники» (кримінальна спеціалізація зломщиків сейфів). Тому в вогнестійкій моделі на замок лягає збільшене навантаження - він повинен успішно протистояти як злому, так і високій температурі. Аж до того, що його неможливо «взяти» звичайним автогеном. При його виготовленні використовують жароміцні види сталі.

Існує три групи класів, кожна з них характеризується:

  • чотирма температурними межами (30, 60, 90 та 120 градусів за шкалою Цельсія);
  • характеристикою предметів, що захищаються.

До першої групи належать класи 30Б, 60Б, 90Б, 120Б. У цих видах устаткування можуть зберігатися цінних паперів, грошові купюри, документи. При випробуваннях експерти досягають таких граничних значень у будь-якій точці всередині конструкції як 170 °.

Огнеупорный сейф Stahlkraft

До другої відносяться класи 30Д, 60Д, 90Д, 120Д. У таких вогнетривких сейфах зберігають ті самі гроші, документи, цінні папери. До переліку додано магнітні диски та стрічки, кіно- та фотоплівки. Граничні значення температури сягають 70°.

Огнестойкий сейф для магнитных носителей

Третя, найбільш вогнезахищена група, позначається літерами 30ДІС, 60ДІС, 90ДІС, 120ДІС. До викладеного вище переліку виробів, що захищаються, додані гнучкі магнітні диски. Гранична температура усередині конструкції – 50°.

Знижена гранична температура всередині сейфа у вогнетривкішого типу пояснюється підвищеною захищеністю його зовнішньої поверхні, здатної «вистояти» у боротьбі з пожежею більш тривалий час. Що стосується речей, що зберігаються, то зрозуміло, що можна зберігати і менш займисте або схильне до температурного руйнування майно.

Зазначимо, що при випробуваннях температуру після нагрівання не зменшують різко. Це означає, що за умови реальної пожежі спрацює закладена виробником додаткова вогнестійкість виробу.

Купити сейф будь-якого класу вогнестійкості можна в інтернет-магазині Фортер, при цьому висококваліфіковані фахівці нададуть Вам необхідні консультації, відрекомендують необхідний пристрій за однією з найкращих цін на ринку.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram