Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

KLM (КЛМ)

KLM Вита пара KLM – це надійна основа телекомунікаційної мережі

У роботі локальних комп'ютерних мереж відеоспостереження якість кабелю, що з'єднує робочі станції та відеокамери, відіграє першорядну роль. В Україні китайська компанія KLM відома як виробник, який зумів за конкурентної ціни забезпечити високу якість та надійність продукції.

Продукція КЛМ, представлена на нашому ринку, відноситься до бюджетних марок кабелю, що використовується для створення універсальних та спеціалізованих телекомунікаційних мереж. Інтернет-магазин Фортер пропонує виту пару цього виробника в асортименті цін та виконань.

Кабельна продукція КЛМ

Особливості використання витої пари UTP та FTP виконань

Наявність кабелю UTP і FTP типів дозволяє досягти необхідної надійності та ефективності мережі без надмірних витрат . Залежно від виконання вони застосовуються для прокладання комп'ютерних і телефонних мереж як всередині, так і зовні приміщень. Для прокладання мережі в місцях з великою кількістю джерел наведень і перешкод краще придбати KLM FTP кабель. Його кручена пара покрита екраном з фольги, і це підвищує надійність передачі даних.

Телекомунікаційна мережа прокладається під час силових кабелів. Це зручно і не вимагає додаткових витрат, але це підвищує можливість помилок при передачі даних. У разі підвищених вимог до надійності роботи мережі екранований кабель краще. Слід врахувати, що ефективність використання кручений пари FTP досягається при коректному заземленні корпусу системного блоку комп'ютера, ніж споживачі зазвичай нехтують.

Мережевий кабель КЛМ

При монтажі мереж з великою кількістю робочих станції або цифрових відеокамер , що знаходяться на значній відстані один від одного, - використання неекранованого кабелю краще - він дешевше. Якщо купити КЛМ UTP виту пару, то на заощаджені кошти можна придбати додаткове мережеве обладнання . Остаточне рішення обумовлено вимогами до надійності мережі та умовами її експлуатації.

Переваги мережевого кабелю з цільно-мідними провідниками

Крім крученої пари з провідниками з алюмінію, покритого міддю, ми пропонуємо класичний кабель із суцільними мідними провідниками. На відміну від біметалічного він:

  • стійок до механічних навантажень;
  • менш схильний до окислення;
  • відмінно стискається конектором RJ-45 і добре тримається в роз'ємі;
  • допускає створення довгих сегментів;
  • зберігає характеристики під час перекладу мережі.

Віта пара з біметалу – вигідно відрізняється за ціною та вагою. Правильний вибір кабелю полягає у досягненні компромісу між вартістю та експлуатаційними характеристиками.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram