Комплекти відеоспостереження: дротові чи бездротові?
Загальний підхід до організації контролю над безпекою об'єкта – повноцінне обстеження його території, виходячи з якого формується конфігурація системи відеоспостереження. Однак існує низка місць, для яких цілком виправдано рішення придбати готовий комплект системи відеоспостереження.
Одна з торгових онлайн-майданчиків, що пропонують готове рішення для швидкого встановлення та, відповідно, отримання результату (якісний контроль території) – інтернет-каталог Фортер. Його консультанти поділилися інформацією про те, які наперед складені комплекти з яких камер спостереження та реєстраторів пропонуються на ринку, і які з них і де варто застосовувати. Також мова піде про їх переваги та недоліки.
Дротові комплекти відеоспостереження, реєстрації та контролю
Справді, поділ за способом передачі відеосигналу – хороший спосіб розібратися у тому, який комплект відеоспостереження придбати. Відеореєстратор - "серце" системи (ССТV). Різні його моделі можуть приймати відеопотік по дротах, WiFi. Основне ж «первинне» обладнання – охоронні відеокамери. Дротові комплекти – класичне рішення.
Конкурентна перевага провідних ССТV – стабільність та стійкість до перешкод інтерфейсу передачі відео. Також – відносно недорога вартість, порівняно з бездротовими системами.
Недоліки - необхідність прокладати кабелі через стіни, стелі. Звичайно ж, процес інсталяції такої системи займе чимало часу. Не варто забувати, що вартість монтажних робіт у цьому випадку також має враховуватись у бюджеті.
Бездротові комплекти відеоспостереження, реєстрації та контролю
Системи спостереження з таким типом передачі відео вже зарекомендували себе з кращого боку, в інсталяторів накопичений великий досвід проектування систем безпеки з їхньою «участю», досвідчені інженери знають про особливості їх експлуатації.
Переваги бездротових ССТV – швидка установка, немає потреби псувати інтер'єр чи екстер'єр приміщень чи внутрішніх чи зовнішніх конструкцій. Володіючи всіма технічними особливостями та набором параметрів звичайних (провідних) відеокамер (в т.ч. термокожухи, антивандальний захист і т.д.), на сьогоднішній день вони генерують якісний відеосигнал, що стабільно подається відеореєстратор. Обходити радіочастотні перешкоди, і навіть не заважати роботі WiFi та Bluetooth пристроям дозволяє їхня власна частота – від 1,2 ГГц. Її достатньо для роботи відеоспостереження в рамках одного офісу або невеликої групи приміщень. Більш надійною вважається передача відео на частотах від 2,4 ГГц - при цьому відеосигнал "обходить" металеві, бетонні перешкоди і т.п.
Інсталяція не триває багато часу.
Недоліки – відносна схильність до сильних радіоперешкод від потужних джерел, і дорожнеча бездротового відеообладнання.
Тим не менш, можна купити готові комплекти бездротового відеоспостереження в інтернет-каталозі Фортер та переконатися в їхній якісній роботі – ніколи не пізно.
Готові комплекти ССТV
Який вибрати комплект – дротовий чи бездротовий – залежить від того, наскільки точно Ви прорахуєте всі витрати Вашого бюджету на обладнання об'єкта системою спостереження. Чому варто вибрати готовий набір відеообладнання - це питання також є відповідь. Справа в тому, що співробітники Фортер мають багатий досвід у допомозі з укомплектування камерами відеоспостереження та відеореєстраторами дач, квартир, офісів, складських приміщень, різних відкритих територій – автостоянок, автозаправок тощо. Цей досвід дозволив скласти комплекти, що повністю «закривають» основні потреби покупця. До речі, асортимент ССТV в Фортері не є догмою, тут завжди готові Вам піти назустріч – при необхідності елементи з набору відеообладнання можуть бути замінені або доповнені.