Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Конструктивні особливості камер заднього виду

Новини та статті 28/08/2015

Сьогодні ринок автомобільної електроніки кишить різними новинками та одними з таких є камери заднього виду. Тому я вирішив купити автокамеру і не схибив, адже їздити стало набагато зручніше. Вони відрізняються між собою не тільки за оформленням та особливостями конструкції, але також і за місцем монтажу. Наприклад, є універсальні моделі, які дозволяють водієві робити установку в будь-якому зручному місці. Є моделі, призначені для штатного монтажу. Також камери заднього виду можуть встановлюватись у номерні рамки – сьогодні саме цей варіант набирає популярності.


Відмінності камер заднього виду за методом кріплення

Універсальні камери справді зручні пристрої, адже їх конструкція досить проста та дозволяє проводити монтаж у будь-якому місці. Універсальні моделі за своєю формою нагадують метелика, що дає можливість кріпити їх на будь-якій поверхні горизонтального розташування за допомогою шурупів. На них ціна залишається цілком прийнятною, а використання дуже комфортне. Якщо говорити про мінуси, то такі апарати видають водієві не дуже якісну картинку, а також більш схильні до спроб крадіжок. При цьому Ви не матимете можливості змінювати кут огляду.

Камери заднього виду з кріпленням на бампер монтуються за допомогою врізання кріпильних елементів і включають інфрачервоне підсвічування, яке дозволяє в нічний час доби зробити картинку краще і чіткіше. Серед недоліків пристроїв виділяють той факт, що при установці доведеться свердлити бампер і є висока ймовірність завдати шкоди апарату, якщо бампер зачепить будь-яку перешкоду або постраждає під час аварії на дорозі.

Номерні рамки із вмонтованою камерою сьогодні дуже популярні і все частіше автомобілісти вибирають саме їх. Завдяки такому методу Ви зможете максимально швидко встановити камеру на свій автомобіль. І не доведеться свердлити бампер. При цьому виробники передбачили в даному випадку змінювати кут огляду, як це буде потрібно. Є в номерних камерах лише одна вада – зловмисник з легкістю зможе її зняти, якщо поставить перед собою таке завдання.


Як вибрати "золоту середину"?

Сьогодні «золотою серединою» для кожного водія залишаються «штатні» камери, які можуть встановлюватись у салоні автомобіля у спеціально відведеному місці. Найчастіше їх установку виробляють на плафонах для підсвічування номерів або у спеціальному місці на багажнику. Також можна виділити наявність на ринку спеціальних моделей камер заднього виду, що випускаються під конкретні автомобілі. Порадує і автономна система, яка, крім зйомки, підсвічує номери і має більш зручне регулювання кутів огляду.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram