Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Контроль доступу до складу

Новини та статті 03/07/2014

Це комплекс заходів безпеки, що дозволяє оперативно розмежовувати доступ персоналу та транспорту до приміщень складу, автоматизувати збір інформації для обліку робочого часу співробітників, виявити недоліки в технологічних ланцюжках та вдосконалити логістику організації.

Побудова системи потребує врахування всіх індивідуальних особливостей складу, специфічних побажань замовників. Оскільки склад у більшості випадків є лише одним із підрозділів підприємства, СКУД має бути своєрідним продовженням комплексної системи усієї організації.

Більшість систем контролю доступу поділяє користувачів на співробітників та відвідувачів. Іноді специфіка складу вимагає розрізняти клієнтів, які займаються ввезенням тих, хто виробляє вивезення товару зі складу. Вхід або в'їзд на територію складу здійснюється через КПП з керованими пристроями, що перегороджують. Автоматизувати контроль транспорту можна за допомогою різних варіантів, але вони полягають у використанні одного типу ідентифікаторів. Ідентифікаторами виступають карти Proxy, RFID-мітки, брелоки, реєстраційні номери автомобілів. Крім реєстрації в'їзду/виїзду, система може контролювати час перебування, фіксувати перелік товарів, вести підрахунок кількості коштів, контролювати вагу і т.д. Для реалізації таких завдань у СКУД передбачено можливість інтеграції з іншими підсистемами.

Специфіка складської роботи рідко вимагає виконання трасування та фіксації місця перебування співробітників, але щодо навантажувальних механізмів ця інформація може відігравати важливу роль. Для контролю навантажувачів застосовуються RFID-мітки та зчитувачі. Тут важливо використовувати програмне забезпечення, що дозволяє проводити трасування та створювати звіти про переміщення об'єкта.

Склад – це місце зберігання матеріальних цінностей, які часто пропадають, губляться чи стають предметом інтересу зловмисників. у зв'язку з цим часто виникає необхідність з'ясувати питання нестачі заднім числом. СКУД, зберігаючи в архівах інформацію про проходи та проїзди, допомагає проводити подібні розслідування, особливо при грамотному проведенні їх інтеграції із системою відеоспостереження.

Набагато складніша та специфічніша система контролю доступу буде для окремого виду складів, де зберігаються особливо цінні чи небезпечні вироби та матеріали. Вона передбачає включення таких інноваційних методів як біометричні технології, шлюзові алгоритми доступу, особливі інтеграції з доглядовими пристроями тощо.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram