Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Контроль та керування доступом: вибір

Новини та статті 08/10/2015

Питання, як забезпечити захист від проникнення до будинку небажаних осіб, мені доводилося неодноразово вирішувати. Завдяки накопиченому досвіду з часом визначився ланцюжок правил вибору СКУД. Ця абревіатура означає системи контролю та управління доступом, зразками яких сьогодні дуже багатий на ринок безпеки.

Отже, поділюся досвідом вибору. В його основі має лежати розуміння того, що займатися захистом свого будинку, квартири, території інших типів доведеться дуже уважно. Купити СКУД можна будь-якої миті і навіть за дуже вигідною ціною. Наприклад – в онлайн-магазині Forter. Головне – ця система має бути ефективною на всі 100%. Її конфігурація має бути максимально адаптована до умов експлуатації.


Автоматические СКУД

СКУД за фактом – апаратно-програмний комплекс, що вирішує питання ідентифікації того, що проходить, приведення в дію запірних механізмів, повернення їх у початковий стан та зберігання інформації про прохід. І це все – віддалено, найчастіше – в автоматичному режимі. Якщо ще нещодавно представником СКУД була найпростіша електромеханічна клямка, то сьогодні в рамках системи доступу можна побачити системи електричних замків, широкий ряд пропускних механізмів (двері, турнікети, шлагбауми тощо) і навіть відеокамери.

Турникеты

На першому етапі необхідно зрозуміти, де діятиме СКУД – у зоні дверей, на контрольно-пропускних пунктах тощо. Далі – чи передбачається пропускати автотранспорт, людей, механізми саморуху? Враховується навіть необхідність контролю переміщення об'єктів усередині території (будівлі), графік дозволених переміщень, необхідність реєстрації фактів переміщення у спеціальних електронних журналах чи бухгалтерських програмах обліку, чорні списки доступу тощо.

Шлагбаум

На другому етапі визначається перелік обладнання СКУД (широко представлений у Фортер) – виконавчих пристроїв, датчиків руху, модулів біометричного сканування та програмного забезпечення, рівні доступу для персоналу… Можливості автоматизованих СКУД дозволяють керувати доступом як ідентифікованих осіб (на підприємствах), так і неідентифікованих ( що купили квиток у кіно, бажаючих пройти до приміщень державних організацій, об'єктів відпочинку та розваг).

Перед покупкою обов'язково необхідно проконсультуватися з консультантами щодо низки нюансів експлуатації СКУД. Незалежно від того, де вона працюватиме (в домашніх умовах, на прохідній підприємстві тощо), важливо знати:

  • спеціальні умови експлуатації;
  • наявність гарантій та умови дотримання гарантійних умов;
  • ремонтопридатність обладнання СКУД;
  • особливості та правила встановлення.

  У випадку, якщо Ваш об'єкт, що захищається, має складну конфігурацію та/або напружений режим роботи, рекомендую звернутися з професійного інсталятора. Для встановлення системи в домашніх умовах можна обійтись і власними силами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram