Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Конус (Конус)

Конус (Конус) Продукція фірми Konus – інструмент професіонала та приємний подарунок

Компанія Konus Optical & Sports Systems спеціалізується на виробництві оптичних приладів. Популярність виробів фірми обумовлена якістю, надійністю та ціною. В асортимент продукції, що входить, входить оптика для:

  • спортсменів;
  • туристів;
  • мисливців;
  • мандрівників;
  • наукових лабораторій та навчальних закладів.

Оптичні прилади Konus

Асортимент товарів від Конус

В інтернет-магазині Фортер представлено кілька груп товарів бренду Конус:

  • біноклі ;
  • мікроскопи ;
  • підзорні труби ;
  • оптичні приціли .

Асортимент пропонованих товарів розрахований не тільки на певні групи споживачів. Можна купити бінокль Konus просто в подарунок колезі чи близькій людині. Хорошу оптику, ергономічність та компактність оцінить кожен, хто любить природу. З таким біноклем одна насолода спостерігати за тваринним світом або розглядати деталі віддалених ландшафтів. Компактну модель можна з успіхом брати з собою на прогулянку до парку та театру, якщо квитки на перші ряди дістати не вдалося.

Біноклі Конус

Універсальність застосування оптики Konus

Мікроскоп Конус Opal 20х допоможе криміналісту, біологу, нумізмату та ощасливить юного натураліста. При такому збільшенні та великій фокусній відстані зручно розглядати монети, рослини та комах. Окрім якості оптики та виготовлення, важливим аспектом, що впливає на попит, є доступна ціна. Слід врахувати, що це мікроскопи дозволяють підключення цифрових адаптерів, що значно розширює сферу їх застосування.

Лабораторний мікроскоп

Оптичні пристрої посилюють можливості зору. Вони дозволяють побачити те, що зазвичай недоступне спостерігачеві. Спортивне полювання приваблює не лише бажанням здобути трофей. Не всі, дивлячись у оптичний приціл Konus, – стріляють. Але якщо це і відбувається – підранків точно не залишається. Оптика забезпечує точність ураження мети. Більшість мисливців просто люблять спостерігати за дикими тваринами та частіше стріляють по мішенях, а не по дичині.

Рушниця з оптичним прицілом

Досвідчені промисловці знають, що знайти дичину, розглядаючи територію через оптичний приціл, – проблематично. Для цього краще придбати підзорну трубу Конус. Зручна рукоятка, вісімнадцятикратне збільшення та відмінна оптика дозволять оглянути місцевість у всіх деталях. За десятиліття роботи з численними споживачами – компанія вивчила нюанси можливого використання оптичних приладів та враховує це у виробництві продукції, поєднуючи функціональність, якість та прийнятну ціну.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram