Користь металошукача під час будівельних робіт
Будівництво, особливо в промислових масштабах, переробляє величезну кількість матеріалів з металу. Його можна знайти і в будівельних конструкціях як арматуру, і як електричну проводку, і в запірних пристроях ... Велика кількість будівельної техніки та інструментів - також з металу.
Тому не дивно, що на майданчиках, де зводяться як багатоповерхівки, так і заміські котеджі є такий пристрій, як металошукач для будівельних робіт. Що з його допомогою можна робити, як він може заощадити час та принести користь? Є кілька відповідей:
- визначення місць прокладання електропроводки;
- визначення місць армування запірних конструкцій;
- контроль якості робіт із заливання бетоном армованих основ свав та стін;
- «прочісування» заміської території щодо металевого сміття;
- пошук водо- та газопроводів, електричних, телефонних кабелів, які можуть пролягати на території ділянки тощо.
Правильним рішенням буде металошукач для будівництва застосувати при пошуку загубленого інструменту, ключів від будівельної техніки (зазвичай у пилу неможливо знайти), навіть цвяхів або кріплення.
Залишається питання – який пристрій та за якими параметрами вибрати?
На допомогу прийдуть фахівці інтернет-магазину Фортер, в каталозі якого присутня велика кількість обладнання від MineLab, Garrett, Suresafe, Fisher Labs і т.д. Крім того, за прийнятною ціною можна придбати і ряд аксесуарів, приміром - цілепокажчики (поінтери), що точно позиціонують місцезнаходження дроту або навіть дрібного заклепки.
В залежності від Вашого бюджету та завдань, металошукач на будівництві можна придбати початкового, середнього або професійного рівня. Для потреб будівництва можна порекомендувати влаштування початкового сегменту. Наприклад, новинка Suresafe GC-1023, що набирає популярності.
Легкий компактний пристрій оснащений гідроізольованою пошуковою котушкою діаметром 20 см, з частотою 6,5 кГц. При цьому максимальна глибина пошуку – до 1,80 м, а предмет розміром із монетку можна виявити на глибині від 15 до 23 см.