Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Користь металошукача під час будівельних робіт

Новини та статті 21/06/2016

Будівництво, особливо в промислових масштабах, переробляє величезну кількість матеріалів з металу. Його можна знайти і в будівельних конструкціях як арматуру, і як електричну проводку, і в запірних пристроях ... Велика кількість будівельної техніки та інструментів - також з металу.

Тому не дивно, що на майданчиках, де зводяться як багатоповерхівки, так і заміські котеджі є такий пристрій, як металошукач для будівельних робіт. Що з його допомогою можна робити, як він може заощадити час та принести користь? Є кілька відповідей:

  • визначення місць прокладання електропроводки;
  • визначення місць армування запірних конструкцій;
  • контроль якості робіт із заливання бетоном армованих основ свав та стін;
  • «прочісування» заміської території щодо металевого сміття;
  • пошук водо- та газопроводів, електричних, телефонних кабелів, які можуть пролягати на території ділянки тощо.

Правильним рішенням буде металошукач для будівництва застосувати при пошуку загубленого інструменту, ключів від будівельної техніки (зазвичай у пилу неможливо знайти), навіть цвяхів або кріплення.

Залишається питання – який пристрій та за якими параметрами вибрати?

На допомогу прийдуть фахівці інтернет-магазину Фортер, в каталозі якого присутня велика кількість обладнання від MineLab, Garrett, Suresafe, Fisher Labs і т.д. Крім того, за прийнятною ціною можна придбати і ряд аксесуарів, приміром - цілепокажчики (поінтери), що точно позиціонують місцезнаходження дроту або навіть дрібного заклепки.

Пинпоинтер Nokta

В залежності від Вашого бюджету та завдань, металошукач на будівництві можна придбати початкового, середнього або професійного рівня. Для потреб будівництва можна порекомендувати влаштування початкового сегменту. Наприклад, новинка Suresafe GC-1023, що набирає популярності.

Металлоискатель Suresafe GC-1023

Легкий компактний пристрій оснащений гідроізольованою пошуковою котушкою діаметром 20 см, з частотою 6,5 кГц. При цьому максимальна глибина пошуку – до 1,80 м, а предмет розміром із монетку можна виявити на глибині від 15 до 23 см.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram