Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Користь пінпоінтера при пошуку монет за допомогою металошукача

Новини та статті 16/06/2016

Радість знаходження монетки буває різна. Одна людина знаходить відсутніх 25 копійок на вулиці під ногами, яких йому бракувало до покупки ручки, що сподобалася. Інший знаходить монетку часів війни 1905 року і цю радість не порівняти з відчуттями покупки авто. Металодетектор у руках других здатний творити дива – ощасливити дорослу людину.

Пінпоінтер для металошукача призначений для того, щоб свято для шукача скарбів почалося якомога раніше. Як він працює, навіщо він потрібний? Відповідь у наступному: металошукач для монет працює на кількох частотах. Наприклад, представлена в інтернет-магазині Фортер модель XP Metal Detectors Deus 28 RC WS5 працює на вибір на декількох частотах - 4, 8, 12 і 18 кГц. Логіка проста - чим вища частота, тим простіше виявити монету, але при цьому дуже маленька глибина пошуку в ґрунті (не більше 20 см., тому що високі частоти швидше розсіюються в грунті). Але навіть після виявлення монетки у відвалі породи складно визначити її точне місцезнаходження, необхідний цілепокажчик для металошукача.

Пинпоинтер

Суть у тому, що ґрунт може бути залитий водою, збитий у жорсткі грудки-крижинки, брили, і розворушити його руками практично неможливо. Навіть досвідчені шукачі скарбів рвуть кілька пар рукавичок, поки не знайдуть у кілограмовому згустку глини монетку сантиметром в діаметрі. На допомогу приходить піппойнтер - встромивши його щуп у кому землі, можна точно визначити знаходження заповітного шматочка металу. У каталозі інтернет-магазину Forter Ви можете побачити асортимент цих високоточних виробів, а завдяки невисоким запропонованим цінам - і придбати. Так, на сьогодні популярні такі моделі, як MineLab PRO-FIND 25, Garrett Pro-Pointer AT, Vibra-Probe 580 та ін.

Пинпоинтер Garrett

Якими параметрами характеризують піпоінтери для металошукача? Важливих кілька:

  • надійність корпусу, його стійкість до вологи, фізичного руйнування;
  • наявність ребер на щупі;
  • спосіб кріплення до амуніції, металошукача;
  • регульована чутливість;
  • індикація виявлення монет;
  • чутливість бічної зони;
  • відбудова від перешкод;
  • розміри та вага (MineLab PRO-FIND 25 у довжину становить до 24 см, вага у повній комплектації – до 200 гр.) і т.д.

Але на заявленій виробником функціональної застосування пінпоінтер не обмежується. Його можна чудово застосувати і в побуті. Для пошуку проводки в приміщенні, для пошуку втрачених цвяхів або недоступного відкритому погляду кріплення підлоги, натяжних стель і т.п.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram