Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Коротко про види мікроскопів та їх призначення

Новини та статті 19/11/2015

Завдяки технології мікроскопування лабораторна та медична практика набули практично безмежних можливостей. Сьогодні жодні діагностичні дослідження чи оперативні втручання не відбуваються без спеціальної оптики. Особливо високу роль мікроскопи грають у галузі офтальмології, стоматології та мікрохірургії. І в даному випадку розмова не лише про полегшення роботи та покращення видимості, але ще й про новий підхід у сфері проведення досліджень.

За допомогою оптичного приладу можна зрозуміти, на які саме тонкі структури на клітинному рівні слід впливати, щоб пацієнту було в рази легше перенести хірургічне втручання, а також швидше відновитися. Всіми цими перевагами в медичній сфері має мікроскоп, що є високотехнологічним пристроєм, який створюється відповідно до останніх досягнень світу оптики.

 

Різновиди мікроскопів

Відповідно до сфери застосування мікроскопи можна розділити на п'ять груп:

  • лабораторні;
  • Хірургічні;
  • Стоматологічні;
  • Отоларингологічні;
  • Офтальмологічні.

Офтальмологический микроскоп

Вирішивши купити мікроскоп, ви повинні розуміти, що оптичні системи, що використовуються для проведення гематологічних, біохімічних, цитологічних та дерматологічних досліджень, відрізняються за своєю функціональністю від медичних. Найбільш потужними та досконалими вважаються прилади для сфери офтальмології. За останні роки вони дозволили зробити значний прорив у галузі лікування далекозорості, катаракти, астигматизму та короткозорості. Усі операції, які проводяться на мікронному рівні під збільшенням у сорок крат, можна за своєю інвазивністю порівняти з уколом, а відновлення пацієнта проходить всього за кілька днів.

Також популярними на ринку є стоматологічні моделі, які дозволяють отримати збільшення в 25 разів, а також прицільно лікувати зубні канали і найдрібніші структури, які людське око не здатне побачити. Використовуючи нову оптику, стоматологи мають можливість практично в будь-якій ситуації провести якісне та надійне лікування зубів.

Стоматологический микроскоп
Що стосується приладів для мікрохірургії, то в цьому випадку вони відрізняються власним розширеним полем зору, а також підвищеними показниками різкості зображення та можливістю зробити збільшення плавним або ступінчастим. Такі технічні характеристики дають можливість помічникам та хірургам отримати максимально комфортні умови для видимості.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram