Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Коротко про виявників прихованих відеокамер та «жучків»

Новини та статті 10/05/2016

Нині підглядання іншими – дуже поширене явище. Достаток прихованих камер і «жучків» дозволяє проводити стеження так, що ви ніколи про це не запідозрите. Пристрої стеження можна встановити як у вас вдома, чи в офісі, так і в автомобілі.

Як же убезпечити себе та свою особисту інформацію? У суспільстві вже давно стали нормою детектори, що виявляють приховані відеокамери та інші пристрої стеження.

Принцип роботи такого обладнання дуже простий. Воно сканує рівень електромагнітного поля в певних частотах, які найчастіше використовуються для прослуховування та спостереження за допомогою прихованих бездротових камер. Особливих знань та навичок для користування подібною апаратурою не потрібно. Ви просто вмикаєте прилад та шукаєте, чи немає навколо вас сторонніх сигналів. Але перед тим, як розпочати перевірку, все одно варто ознайомитися з інструкцією.

Обнаружитель Wega i

Великим плюсом є і той факт, що подібні виявники мають маленькі розміри і не потребують підключення до електрики. Ви зможете носити подібний прилад постійно: в кишені або бардачку автомобіля, що дуже зручно.

Якщо ви підозрюєте, що за вами спостерігають, радимо купити приховані камери. Якщо прилади спостереження встановлено, то виявник знайде їх із стовідсотковою гарантією.

Обнаружитель C-Hunter 935B

Купити якісні виявники прихованих камер та жучків портативного типу можна в інтернет-магазині Forter від виробників: iProTech, Bugscop, Suresafe. Кожен пристрій порадує вас якістю та безперебійною роботою протягом тривалого часу.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram