Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Кращий рюкзак для металошукачів

Новини та статті 03/06/2015

Якщо Ви вирішили купити металошукач і стати справжнім шукачем скарбів, то Вам варто звернути особливу увагу і на спорядження, зокрема на рюкзак. Від його вибору залежить багато чого. Чому? Розповім усі подробиці у статті і також дам кілька порад.


Отже, який вибрати?

Насамперед звертаємо увагу на такі критерії, як місткість та колір. Чому це так важливо – запитаєте ви? Відповідаю – копач із металошукачем може викликати підозру. Копати можна і ніхто не забороняє, але можуть причепитися та звинуватити в археологічній розвідці. Тому треба брати рюкзак такий, щоб лопату в ньому можна було повністю закамуфлювати, щоб було не видно. А якщо побачать вас із рюкзаком, то не повинні здогадатися, що там усередині. Краще не брати такі моделі, в яких лопата кріпиться до рюкзака ременями. Чим менше людей знають, що ви йдете з металошукачем копати, тим краще.

Під час транспортування слідкуйте за тим, щоб лопата не стукала по крихких деталях металодетектора. Загорніть електронний блок окремо. Можна у ганчір'я, або в поліетилен з повітряними вставками (такий часто люблять лопати пальцями). А можна запакувати лопату в спеціальний чохол. Вони бувають як для всієї лопати, так і окремо для ріжучої частини.

Тепер про колір. Краще віддати перевагу кольорам «хакі» та «камуфляж». Вас не буде видно в лісі та в полі з таким забарвленням.

З двома критеріями розібралися, можна приділити увагу та зручності. Якщо ви вирушаєте на пошуки пішки, автобусом або велосипедом, то зручність важливий критерій. Так як спина миттю дасть знати, що незручний рюкзак, купити потрібно його з урахуванням Вашої постави, росту та інших якостей.

Тому порада, якщо вирішили купити рюкзак для шукача скарбів у магазині, відразу ж його там перевіряйте. Попросіть дозвіл покласти у вибраний рюкзак ваш металошукач із лопатою. Надягніть його на спину, пройдіться по магазину, нахилиться вперед, вліво і вправо. І якщо Вам зручно – беріть. Якщо ви відчуваєте найменший дискомфорт, дивіться іншу модель. На вигляд здається, що всі рюкзаки однакові, а на спині відчуваються по-різному.

Підв'язки для килимка можна залишити, щоб було на чому полежати відпочити.


Яка має бути місткість рюкзака?

У рюкзак для шукача скарбів обов'язково повинні поміститися: металошукач, лопата, термос, невеликий перекус, у вигляді бутербродів, пляшка води, аптечка, ніж, ліхтарик, сокира, фотоапарат та інше. Також не завадять гачки для лову риби, комплекти для виживання, волосінь, сірники, сіль, висококалорійні батончики. Може статися різне – загубитеся, заблукаєте. А це може врятувати життя. У разі чого з таким набором ви зможете протриматися до приходу рятувальників.

Ідеально якщо у вашому рюкзаку буде багато відсіків, кишень та підсумок.

Думаю, не варто згадувати якість матеріалу, це ви і так розумієте. Чим тканина міцніша – тим довше ваш рюкзак вам прослужить. Єдине, оглядайте уважно «прошивку» деталей, щоб не було ниток і петель, що стирчать. Все має бути виконано якісно та акуратно.

Ну, що тепер, справа тільки за Вами. Дивіться, вибирайте собі помічника, без рюкзака ніяк. І удачі у копі.

Менеджер

 

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram