Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

КУБ

КУБ

ТзОВ "ЗАВОД КУБ-УКРАЇНА" нещодавно зайняв лідируючі позиції на українському ринку металоконструкцій, займаючись розробкою та випуском передових продуктів та рішень для інженерних систем, що використовуються в електротехніці та телекомунікаціях. Спочатку компанія КУБ була націлена на задоволення вимог споживачів закордонного ринку, проте вона дуже швидко привернула увагу українських фахівців із низки галузей. Як результат – доступність металоконструкцій та на внутрішньому ринку.

Продукція бренду Куб в асортименті магазину Forter.

Необхідним атрибутом сучасних систем телекомунікацій, центрів обробки інформації, управління та автоматизації виробничих процесів є монтажні корпуси (шафи) для обладнання. Наш інтернет-магазин пропонує клієнтам два види монтажних шаф від виробника КУБ :

  • підлогового розміщення ;
  • навісні конструкції .

Всім моделям конструкцій виробника притаманний акуратний, естетичний зовнішній вигляд, стійке практичне фарбування, ефективне вентиляційне забезпечення. Якісна обробка складових конструкцій дозволяє монтувати обладнання всередині, не побоюючись пошкоджень загостреними кромками. Застосовуваний для виготовлення корпусів металосплав, є надійним захистом комплектів обладнання, що монтуються.

Шафи монтажні КУБ представлені широким рядом моделей , призначених для розміщення технологічного електронного обладнання в апаратних, або технологічних приміщеннях. Конструкції дозволяють комфортно скомпонувати велику кількість систем і безпечно їх експлуатувати. Позитивним моментом є простота розміщення конструкції на об'єкті, її стійкість, збалансованість, відсутність необхідності проведення допоміжних настановних робіт.

Настінні конструкції компактніший вид виробів КУБ , що передбачає підготовку спеціального кріплення для розміщення в приміщенні. Конструкції розраховані на внутрішній монтаж невеликої кількості систем, що найбільше підходять для використання в невеликих офісах, домашньому господарстві. Конструкції мають приємний, сучасний зовнішній вигляд, що дозволяє органічно вписуватись у загальний дизайн приміщення. Всі моделі обладнані дверцятами, що закриваються на ключ, з вставками зі скла, що надає зовнішньому вигляду виробу оригінальності.

У нашому магазині Ви зможете підібрати та купити монтажну шафу за раціональною ціною, виробництва Заводу КУБ. За бажанням клієнта ми доставимо за призначенням та встановимо конструкцію на місці. Вироби реалізуються повністю укомплектованими. Діюча в інтернет-магазині Фортер система знижок та можливість придбання товару на виплат, дозволить заощадити гроші та придбати якісне обладнання, потрібних технічних характеристик.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram