Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

ЛАТР - лабораторний автотрансформатор

Новини та статті 27/07/2015

Нещодавно у нас з'явився клієнт, який вирішив купити ЛАТР. Він не знав, що саме йому слід вибрати? У зв'язку з цим я вивчив величезну кількість інформації про це, тому тепер ділюся цим досвідом із вами.


Що таке латр?

Почати варто з того, що ЛАТР - це регульований лабораторний автотрансформатор, який здатний давати напругу до 250 Вольт при вхідному 220 Вольт. Таким чином, якщо у вас спостерігаються проблеми з напругою, то перетворювати вище показник за допомогою ЛАТР буде абсолютно просто.

ЛАТР новітньої моделі - це осердя з високою магнітною проникністю, на який намотана обмотка. Основна перевага даного пристрою полягає в тому, що він має лише одну намотування навколо магнітного сердечника. Це забезпечує його надійність та економічність. Крім цього, повністю виключена можливість замикання витків обмотки. Домогтися цього вдалося завдяки їхньому розміщенню «віялом» і великою відстанню між витками. Міжвиткова напруга коливається в районі 1,2-1,5 Воль, а самі витки не здатні на «пробий». Плюс до надійності ЛАТР дає його ізолююче міцне покриття лаком. У трансформатора є лише один шар ізоляції на феритовому сердечнику. Поверх нанесена обмотка, яка має високий показник охолодження.


Класифікація лабораторних трансформаторів

Крім цього, ЛАТР можна розділити на дві категорії:

  • транформатор з певними висновками по напрузі - це спеціальний пристрій, який застосовується у приладобудуванні;
  • трансформаторами із струмоприймачем. Такий апарат застосовують частіше, проте, незважаючи на те, що це автотрансформатор, напругу потрібно регулювати вручну. Це дозволяє точніше налаштувати пристрій під персональні цілі

На даний момент на ринку товарів можна купити лабораторний автотрансформатор як однофазний, так і трифазний. Автотрансформатори цього ряду мають вольтметр для фіксування вихідної напруги, щітковий вузол і клемні колодки для підключення. На підтвердження якості товарів на всі пристрої йде гарантія на два роки, тоді як за допомогою можна буде звернутися в будь-який сервісний центр.

Слід зазначити, що однофазна модель має великий діапазон напруги, який можна плавно регулювати. Цей показник доцільний для побутових приладів 0-250 Вольт. Трифазні трансформатори регулюють напругу до 430 Вольт. Таким чином, робота ЛАТР досить гнучка, тому кожен покупець матиме можливість використовувати цей пристрій у своїх цілях.

За рахунок вольтметра, розташованого на лицьовій панелі ЛАТР, Ви зможете в будь-який момент проконтролювати вихідну напругу. Також великий діапазон напруги дозволить Вам застосувати цей прилад із різними технічними властивостями. Його можна буде використовувати як зарядний пристрій, проте для цього доведеться підключити на вихід випрямляч. Акумулятор матиме таку саму напругу – 0-250 Вольт.

Техспециалист

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram