Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Levenhuk (Левенгук)

Levenhuk Левенгук - інноваційне підприємство, що займається розробкою та твором оптичних приладів . В асортименті компанії різноманітні телескопи, мікроскопи, біноклі, монокуляри, лупи різних видів та рівня. Крім цього, Левенгук займається випуском засобів догляду за оптичною технікою, аксесуарів для мікроскопів і телескопів.

Підприємство стартувало в 2002 р. у Сполучених Штатах, з самого початку взявши курс на завоювання східноєвропейського ринку оптичної техніки, який у той період переживав найвище зростання споживчого попиту. Завдяки якості продукції мети було досягнуто, і вже через короткий час компанія просунулась до центральноєвропейських країн.

Початок поширення оптики Levenhuk по Європі припадає на 2012 рік і стартує він в Україні та Чехії . Паралельно з цим активно розвивається дилерська діяльність Левенгук у Канаді та США. Свідченням міжнародного розвитку компанії стало відкриття канадського та польського представництв , а потім до кінця 2013 року вони запустилися в країнах Бенілюксу та Республіці Білорусь. Таким чином, у 2014 році Левенгук увійшла з наявністю успішних представництв у таких країнах як: США, Канада, Україна, Чехія, Польща, Нідерланди, Бельгія, Люксембург, Росія, Білорусь. У планах компанії відкриття представництв у всіх державах, що становлять економічний інтерес.

Телескопи Levenhuk


Розвиток компанії веде за собою регулярне оновлення асортименту продукції, що не залишається поза увагою професіоналів та аматорів оптичної техніки. В Україні Левенгук представлено компанією Фортер на умовах вигідної співпраці. Наразі вітчизняні споживачі забезпечені широким асортиментом на оптичні прилади: біноклі, тескопи, мікроскопи, окуляри для стрілянини. Фортер гарантує індивідуальний підхід до кожного клієнта, гнучку систему знижок та різноманітність варіантів оплати та доставки. Купити оптику Левенгук можна вигідно.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram