Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Ліхтарі для рибалки - найкращий подарунок для рибалки

Новини та статті 18/04/2016

Хтось вважає, що найкращий подарунок — це увага, але ми в компанії «Фортер» рішуче проти такої політики. Особливо, якщо обдарований – рибалка. Сьогоднішня стаття присвячена добірці ліхтарів для риболовлі - корисні та функціональні подарунки, які будуть гідно оцінені фанатом риболовлі. У пошуку налобного ліхтаря для риболовлі рекомендуємо відвідати наш каталог. Тут Ви точно знайдете відповідний варіант презенту.

 

Причини на користь налобника

Серед різних типів ліхтариків для риболовлі найкомфортнішими є 2 типи: світильник та налобна фара. Перший тип – це універсальне світило, яке легко закріпити під куполом намету чи взяти із собою у човен. Завдяки великій кількості світлодіодів він дає багато світла. Налобний ліхтарик можна застосувати за всіма вищезгаданими можливостями. Але, крім того, він звільняє руки рибалки і його вага значно менша на відміну від ліхтаря-світильника.

Фонарь налобный

Напівпрофесійні варіанти

Для рибалок-початківців підійдуть стандартні моделі: LED-LENSER A41 або ліхтар налобний Petzl TIKKINA. Зразок Led-Lenser A41 виконано у стильному чорно-червоному дизайні. Дальність променя становить 145 метрів, а безперервної роботи, від трьох «мізинчикових» батарейок вистачить на 5,5 години. Даний виріб послужить не тільки для комфортного проведення часу на природі, але і допоможе в побутових потребах. Ліхтарик виробництва Petzl представлений у 4 колірних варіаціях – рожевий, фіолетовий, зелений та синій. Широкий промінь світла та вологостійкість дозволить використовувати цей прожектор навіть у негоду або для дайвінгу.

 

Для професіоналів

Наступні моделі відрізняються не лише вищою ціною, а й вищими технічними показниками. Ліхтар налобний Petzl TACTIKKA plus - це потужний промінь світла, якому не страшні негода, дощ і навіть занурення у воду. Яскравість променя становить 110 люмен, а два типи променів ідеально підійдуть для руху (змішаний) та для далекого освітлення місцевості (широкий). Ще один гідний екземпляр від компанії Fenix, модель HP25 CREE XP-E представлений у жовтому кольорі. З таким обладнанням можна провести на лоні природи до 7 днів без заряджання. Два автономні світлодіоди забезпечать ближнім і дальнім світлом, на відстань до 153 метрів. Роботу пристрою забезпечують 4 «пальчикові» батареї.

Фонарь HP25-CREE-XP-E

 

Висновок

Звичайно, у будь-якому переході можна купити дешеву підробку за дуже малі гроші. Але хто вам дасть гарантію, що ліхтарик не підведе свого власника у найвідповідальніший момент? Чи, того гірше, не зашкодить здоров'ю? Адже дію токсичних матеріалів на організм ніхто не скасовував. Купуючи аксесуари до налобного ліхтаря для риболовлі або сам девайс в інтернет-магазині Фортер, Ви отримуєте якісний, надійний та довговічний виріб, який відповідає всім заявленим характеристикам. Можливо, ліхтарик для риболовлі і не є предметом першої необхідності, але як подарунок він точно буде гідно оцінений.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram