Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Linksys (Лінксус)

Стійкі мережеві комунікації від компанії Linksys

Сучасне офісне обладнання важко уявити без мережевих комунікаційних систем, що дозволяють поєднати пристрої та прилади різного призначення в єдиний функціональний комплекс. Електронне обладнання приватних домоволодінь, побутові системи безпеки та контролю також не будуть ефективно функціонувати, за відсутності комутаторів та інших комунікаційних приладів.

Американська компанія Лінкус, будучи визнаним світовим лідером виробництва телекомунікаційного обладнання , у сегменті домашніх та невеликих офісних мереж, успішно вирішила проблему сумісності різних приладів та пристроїв у єдиному ефективному комплексі. Виробник мережного обладнання пропонує споживачеві пристрої, розроблені із застосуванням технології нового покоління, що відрізняються високою продуктивністю та надійністю.

Інтернет-магазин Фортер, як офіційний дилер Linksys на вітчизняному ринку, представляє своїм клієнтам широкий вибір продукції популярної торгової марки:

  • роутери;
  • точки доступу ;
  • маршрутизатори ;
  • комутатори ;
  • ретранслятори;
  • повторювачі;
  • адаптери.

Якість апаратури визнано світовому ринку електроніки. Пристрої довговічні, зручні у користуванні та естетичні.

З нашим асортиментом, ви детально ознайомитеся, завітавши на сайт інтернет-магазину Фортер та вивчивши представлений на ньому каталог продукції ТМ Лінкус, з відповідними фото та описами. Наші менеджери допоможуть з вибором, ознайомлять із діючими акціями. Ви купите виріб потрібної вам марки, відмінної якості, за найприйнятнішою ціною.

Роутер Linksys WRT1200AC-EE

Цікаві супутні пропозиції від магазину Фортер

Крім телекомунікаційного обладнання для дому від авторитетного виробника Лінкус , в магазині Фортер, ви підберете інший товар, що вас цікавить. Сучасне побутове обладнання, охоронні відеокамери, побутові та офісні системи безпеки, репітери wifi, свіч, vpn та багато іншого, що максимально комфортує побут, а також роботу в офісі пропонує купити інтернет-магазин Фортер. Наші спеціалісти допоможуть визначитися з вибором, доставлять покупку у призначене місце та, за вашим бажанням, зроблять монтаж. Ми гарантуємо якість товару та обслуговування. Ваше придбання прослужить довго, не залишаючи жалю про витрачені кошти.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram