Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Лука


Лука Компанія Лука працює на українському ринку інженерно-технічних засобів захисту вже близько 20 років, встигнувши за цей час зайняти лідерські позиції зі збуту сейфів для корпоративних клієнтів та фізичних осіб. Пристрої цього виробника відрізняються якістю та міцністю, підходять для зберігання цінних документів та інших виробів.

Банківський зламостійкий сейф

Особливості роботи компанії Лука

Лука є прогресивною компанією, здатною своєчасно реагувати на безперервно змінювані тенденції та вимоги у цій сфері. Це дозволяє їй постійно розширювати та оновлювати асортимент товару, задовольняючи вимоги практично будь-якого споживача.

Серед асортименту компанії Лука є безліч унікальних сейфів сегменту luxury від німецького виробника Stockinger - продукцію якого порівнюють з творами мистецтва, здатними гармонійно вписатися в витончений інтер'єр домашньої обстановки, свідчаючи про високий статус власника будинку. Є відомості, що власниками цих сейфів є шейх Абу-Дабі та прем'єр-міністр Італії.

Переваги сейфів Лука

Крім продукції європейських компаній, Лука представляє і українські сейфи, будучи не лише продавцем, а й виробником. Володіючи серійним виробництвом на сейфи, компанія також має власне конструкторське бюро, співробітники якого можуть втілити в життя будь-який проект замовника, дозволяючи йому самому стати автором розробником сейфу.

Асортимент сейфів Лука для різних цілей:

  • банківські;
  • вбудовані;
  • меблеві/офісні;
  • збройові;
  • переносні/автомобільні.

Інтернет-магазин Фортер має професійних співробітників, які мають багатий досвід обслуговування клієнтів, відмінні знання технічних характеристик продукції та вміння знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта. Тому ви завжди зможете купити сейф Лука високої якості, а професіонали допоможуть у всьому.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram