Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Лунь

Компанія Лунь Сигналізації та ППКО - це один з найважливіших елементів безпеки будь-якої будівлі. Зазвичай більш ретельна увага приділяється офісним будинкам, але водночас важливо мати якісну сигналізацію у приватному будинку. Компанія Лунь є однією з найпопулярніших та найефективніших охоронних систем.

Покупка пристроїв Лунь

На території України обладнання торгової марки Лунь є у технічній базі лідируючих охоронних агентств. Системи Лунь є запорукою безпеки великих підприємств.

Серед різних охоронних компаній потрібні такі пристрої Лунь:

  • об'єктові прилади;
  • виносні модулі;
  • плати;
  • комплекти розширення;
  • програмне забезпечення.

Завдяки застосуванню у цьому обладнанні сучасних технологій, які сучасний ринок висуває до засобів безпеки, агентство міцно зміцнює свої позиції в галузі охорони, забезпечуючи якісний контроль та безпеку для своїх клієнтів.

Особливості обладнання та ППК Лунь

Охоронні сигналізації Лунь є доступним рішенням для обладнання будь-якого підприємства, яке користується найпопулярнішими серед сучасних видів зв'язку – мобільними мережами та інтернетом. Крім цього, можна використовувати і пожежні сигналізації Лунь , які теж добре зарекомендували себе споживчому ринку.

Системи Лунь, сигналізації та ППК Лунь, ціна на які є досить демократичною, дозволяють тримати під контролем понад 14 000 об'єктів різного рівня складності.

Фахівці компанії проводять моніторинг існуючих на підприємстві систем, визначають їх слабкі місця та допомагають розробити та встановити індивідуальний варіант системи, що максимально задовольняє всі вимоги та умови безпеки, які висуває замовник.

Інтернет-магазин Фортер надає гарантію якості будь-яких пристроїв Лунь, а також доступну вартість охоронного обладнання.

Показать полностью
Telegram