Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Luxeon (Люксеон)

Компанія LUXEON Реалізацію своєї продукції компанія LUXEON (Люксеон) розпочала на українському ринку електротехнічного обладнання на початку 2000 року. Асортимент обладнання, яке випускає дана компанія, охоплює досить широкий спектр потреб, що виникають у різних сегментах людської діяльності. До асортименту цієї компанії входять системи для стабілізації напруги, які використовуються як у промислових умовах, так і в побутових потребах. Таким чином, можна купити ІХС Люксеон для того, щоб забезпечити домашню електроніку живленням під час відсутності електрики.

Крім цього, основні товари, які виробляє компанія Люксеон, включають джерела безперебійного живлення , акустичні відсікачі напруги автоматичного типу, інвертори, а також комплектуючі для персональних комп'ютерів. Зараз ринок даної продукції максимально розширився, тому придбати товари, що цікавлять, можна зовсім недорого.


Більш того, почавши вести у 2005 році розробку в галузі створення побутової електроніки, компанії вдалося за рік створити величезну кількість техніки під торговою маркою LUXEON. Таким чином, зараз ця компанія займається випуском та продажем телевізорів, DVD-програвачів, кондиціонерів, морозильних камер, мікрохвильових печей, а також холодильників. При цьому ціни на продукцію цього бренду не відлякують покупців, що дозволяє компанії реалізовувати величезну кількість техніки.

Крім того, обладнання, яке розробляє компанія LUXEON, створюється виключно при врахуванні останніх наукових досягнень та інновації в галузі електроніки. Це дозволяє досягати випуску якісної продукції, розробленої в ногу з технологічним прогресом. Керівництво компанії приділяє особливу увагу навчанню своїх співробітників, щоб ті надалі могли реалізувати отримані знання під час створення нової техніки. Це дозволяє підвищити рівень якості товарів, а також розширити функціонал LUXEON ups .

Іншим важливим аспектом є міжнародна сертифікація, яку компанії Люксеон вдалося отримати. Крім того, компанія пройшла сертифікацію і на відповідність стандартам якості та безпеки в Україні, що, власне, дозволяє реалізовувати їй свою продукцію на цьому ринку без жодних проблем.

Показать полностью

Немає жодного товару даного виробника.

Telegram