Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Максимальний захист автомобіля проти викрадення. Поради та рекомендації щодо перевірки встановленої сигналізації на машині

Новини та статті 01/02/2016

Ви придбали та встановили сигналізацію на автомобіль. Але вона працює нестабільно, дає збої чи спрацьовує без причин. Найчастіше це результат купівлі апаратури у неперевіреного продавця чи неякісного монтажу. У цих випадках доцільною є перевірка автосигналізації в спеціалізованому сервісі. Не слід повторювати свої помилки та звертатися до фахівців із недостатньою кваліфікацією. Професіоналів Ви зможете знайти у спеціалізованих компаніях, які займаються реалізацією та обслуговуванням систем безпеки. Такою компанією є Фортер, яка надає можливість купити сигналізацію від таких виробників як: Sigma, Pantera, Convoy, Alligator та багато інших. Серед достатнього асортименту комплектів можна вибрати двосторонні або односторонні моделі, GSM/GPS-модулі та аксесуари.

Наші спеціалісти проведуть тестування автосигналізації на Вашому автомобілі та гарантовано визначать причину несправності. Якщо саме якість встановленої сигналізації на машині не дозволяє їй нормально функціонувати, фахівці визначать, чи варто замінити всю систему чи якісь її компоненти. Можливо, порушено схему монтажу або налаштування.

Автосигнализация Cyclon

За будь-якого результату перевірки Ви зможете замінити складові системи, а також за необхідності весь комплект на якісну продукцію. При цьому ми зробимо монтаж обладнання з можливістю функціональної роботи, ґрунтуючись на наявній апаратурі, а також її подальших удосконалень.

Варто пам'ятати, що сама автосигналізація не гарантує повну безпеку транспортного засобу. Вона здатна створити дієву перешкоду зловмиснику. Будучи ж зламаною, сигналізація перетворюється на непотрібний елемент.

Своєчасно отримати інформацію про спробу зовнішнього механічного чи радіотехнічного втручання у роботу автосигналізації можливо, обладнавши автомобіль пристроями, які забезпечують контроль захисту сигналізації.

Кожному власнику автомобіля слід також дотримуватися нехитрих запобіжних заходів, які допоможуть уникнути крадіжки майна з машини або її викрадення.

Меры против угона автомобиля

Сучасні технології та системи комунікацій дають можливість укомплектувати обладнання автомобільних систем безпеки приладами, що дозволяють інформувати власника про спроби вторгнення. При цьому пристрої в залежності від системи комутують інформацію на гаджет або брелок власника. Можливе одночасне автоматичне блокування одного з вузлів автомобіля, що виключає запуск двигуна або надання можливості власнику зробити таке блокування з керуючого пристрою.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram