Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Маломощний дизельний генератор: своя домашня автономна електростанція

Новини та статті 05/04/2016

Маломощний генератор – хороша альтернатива основному джерелу електроенергії у приватних будинках та котеджах, особливо на етапах відсутності електрифікації або тимчасового перебою у подачі. Дизельна модель має низку переваг перед бензиновими аналогами. Поряд з меншою витратою палива та дешевизною дизеля даний агрегат відрізняється найвищою безпекою та тривалістю автономної роботи. Незважаючи на солідну вартість якісного агрегату, дизельна малопотужна електростанція швидко окупає свою ціну. У наші дні дизель-генератори виробляються для будь-яких потреб і будь-який гаманець. Каталог дизельних моделей компанії Фортер включає кращі моделі надійних виробників за оптимальною ціною.

Особливості вибору двигуна для дизельного електрогенератора

Готуючись купувати електрогенератор, зверніть увагу на його основну деталь двигун. При виборі основної запчастини для дизельної малопотужної електростанції, цікавтеся в першу чергу виробником, а потім пристосованістю двигуна до нашого (не завжди якісного) дизельного палива. Важливо врахувати моменти термінів експлуатації, доступність заміни деталей та технічного обслуговування. Усвідомивши для себе ці моменти, можна сміливо вибирати генератор для дачі.

Генератор Hitachi


 

Типи генераторів

Після ознайомлення з базовими особливостями двигунів розглянемо типи генераторів, які виробляють електрику. Умовно цю групу товарів можна розділити на 2 типи – синхронні та асинхронні. Синхронний генератор – ідеальний варіант для безперебійного живлення заміського будинку та побутової техніки, що виражається у його високій вартості. Асинхронний менш надійний для цієї мети, але добре впорається з ремонтними роботами для живлення електроінструментів.

Виробники домашніх електростанцій

Серед різноманітності виробників та постачальників головне пам'ятати – ми вибираємо малопотужний дизельний генератор для автономного живлення будинку. Не менш важливими є умови експлуатації та співвідношення вартості/якості. Моделі, що відповідають нашому запиту, легко знайти у наступних виробників: Kipor, японського бренду Matari та американського виробника KJ Power.

Генератор Kipor

Майже всі електрогенератори вищезгаданих виробників оснащені корисним додатковим функціоналом: шумоізоляційними глушниками, кожухом, що охолоджує, і захистом від екстремально низьких температур. Подібні можливості гарантують безперебійність експлуатації домашньої електростанції. Потрібна консультація чи потрібно купити електрогенератор додаткові комплектуючі? Звертайтеся до наших спеціалістів з інтернет-магазину Фортер - підберемо найкращий варіант за розумними цінами.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram