Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Matari (Матарі)

Компанія Matari Однією з основних компаній, що займаються виробництвом генераторів та іншого високоякісного енергетичного обладнання, є корпорація Matari Motors Corp (Японія). Інженери цієї компанії ведуть розробку та виробництво мотопомп, мініатюрних екскаваторів, паливних електростанцій широкого діапазону, які працюють на бензині та дизельному паливі, а також компресорів подачі повітря. Серйозно зарекомендувати себе на ринку компанія спромоглася за рахунок випуску генераторів. Таким чином, саме генератори Matari зараз є одними з найпопулярніших і найякісніших на цьому ринку.

Компанія Матарі будує свою стратегію таким чином, щоб інженери постійно займалися поліпшенням як технічних, так і якісних характеристик продукції, що випускається. Зокрема, їм доводиться використовувати інноваційні розробки і лише останні, та найактуальніші наукові досягнення. Завдяки цьому у споживача з'являється можливість купити генератор Матарі відмінної якості, який відповідатиме всім міжнародним стандартам, а також справлятиметься із завданнями високого рівня складності.

Розробники, звичайно ж, розуміють, що їм необхідно постійно покращувати свою продукцію, тому що індустрія не стоїть на місці і запити покупців постійно зростають. Саме для цього і проводиться ретельна робота з вивчення нових технологій. Також інженери спантеличені тим, щоб створювати нове обладнання, ціни на яке могло б конкурувати з іншими корпораціями, які намагаються завоювати аналогічну нішу на ринку енергетичного обладнання. Серйозна конкуренція створюється через китайські компанії, які недорого продають свої пристрої, проте їх якість все ж таки відрізняється від японської продукції.

Основні товари, які виробляє компанія Matari , мають наступну перевагу:
  • комплектація високоточними силовими агрегатами;
  • наявність подушок амортизації на двигуні, що оберігають привід від додаткових вібрацій під час роботи;
  • два типи виконання корпусу: відкритий та закритий;
  • низький поріг входження та простота у використанні;
  • можливість транспортування;
  • високий рівень перевантажувальної здатності;
  • найкращий показник співвідношення ціни та якості у своєму сегменті;
  • наявність можливості комплектації додаткової системи
Показать полностью
Telegram