Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Металошукач для пошуку монет

Новини та статті 12/06/2016

Серед людей, яких можна зустріти в найнесподіванішому місці - у полі, на руїнах стародавніх споруд, у місцях колишніх поселень чи битв чи не мамаївських часів, особливе місце займають шукачі скарбів. Пошук монет - не єдина їхня мета, але для багатьох – це хобі на все життя.

Підготовка пошукових дій - вивчення старовинних карт, записів у щоденниках мандрівників, спілкування зі старими – це «плинність». Дуже важливий елемент підготовки - вибір та придбання металошукача для монет. Це основний їхній інструмент, без якого хобі втрачає сенс.

Подивимося на прикладі каталогу інтернет-магазину Фортер, який підхід при виборі даного обладнання має бути.

Насамперед необхідно звернути увагу на кілька параметрів металодетектора:

  • можливості дискримінатора;
  • глибина пошуку.

Дискримінація – це здатність пристрою розрізняти кольорові та чорні метали. Тобто нам потрібне таке обладнання, яке відрізнить мідну монетку від кованого цвяха у землі або іржавої запчастини від велосипеда. Дискримінатори мають власний діапазон налаштування. Можна пройтись над місцем пошуку кілька разів, виставивши монетну маску на мідь, цинк, якийсь сплав – і тоді обов'язково знайдете монету.

Наприклад, найпопулярніша модель Garrett GTI 2500 Special має універсальний режим «усі метали», тобто. при виявленні видає на навушники та екран сигнал, «прив'язаний» до певного металу.

Металлодетектор Garrett GTI 2500

Більше того, пристрій може виключати з пошуку металеве сміття, наприклад фольгу! Пристрій легко використовувати як у ручному, так і автоматичному режимі налаштувань – дискримінатор має 5 масок - монети, реліквії, коштовності (ювелірка), zero та користувальницький.

Глибина пошуку залежить від частоти випромінювання котушки пристрою. Пропорція пряма – що менше частота, то швидше сигнал загасає у грунті. Але можна виявити предмети розміром 2-3 мм. Чим нижча частота – тим глибше ведеться пошук. Металошукач для пошуку монет XP Metal Detectors Deus DEUS 3428 RC WS4 - багаточастотний. Тобто Ви можете вибрати значення частоти 4, 8, 12 і 18 кГц, при цьому Ви за кілька проходів перевірите ґрунт на глибину від 20 до 45 см!

Металлоискатель XP Deus 3428

При цьому можна скористатися і широким набором сервісів:

  • налаштуванням чутливості (для відділення сміття від скарбу);
  • 4-ма варіантами балансування ґрунту (пляж, відстеження, напівавтомат, ручний) для обліку властивостей ґрунту;
  • багатотональність (відповідність металу) тощо.

В інтернет-магазині Фортер є багато металошукачів для пошуку монет та інших виробників – Fisher Labs, Garrett, Teknetics, Bounty Hunter, Minelab та ін. При покупці та виборі пристрою слід завжди пам'ятати – шукає не прилад, а людина!

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram