Перебої з електропостачанням можуть вплинути на роботу телефонії. У viber/telegram ми завжди онлайн!
Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Металошукачі для пошуку коштовностей на пляжі

Новини та статті 08/05/2015

Рік у рік професія золотошукача розширює свій ореол проживання. Після літнього активного «відпочивального» сезону її акцент зміщується з струмків і рік Євразії та Америки на ще теплі пляжі відомих курортів усього світу.

Справді, неймовірна кількість тих, що загоряють і купаються, періодично «засіває» пляжі та прибережну зону кілограмами благородного металу. Знайти ці оброблені ювелірами крихти дорогоцінних металів допомагають металошукачі.

Втрачаються в піску або під час купання, як відомо, найдорожчі пам'яті та серцю прикраси. І тут вступають в гру фахівці з металошукачами для золота. Ці пристрої дозволяють знаходити зникнення як у сухому піску, так і під водою. Крім золота, такі металошукачі здатні виявляти срібло, залізо та інші метали.

Виробники цих пристроїв відносять їх до трьох основних груп - початкового рівня, середнього та професійні моделі. Багато хто з них, незалежно від класифікації, оснащений великою кількістю налаштувань, чудово захищений від агресивних середовищ тощо. Слід врахувати, що у професіонала металошукач для пошуку золота буде ефективнішим, ніж той, що й у любителя.

Пошук втрачених ювелірних виробів із золота має, звичайно, свою специфіку. Глибина «залягання» кілець і ланцюжків щодо невелика, тому досвідчені фахівці використовують металошукачі для золота навіть без екрана виведення графічної інформації про виявленому об'єкті. Їм достатньо звукової індикації.

Відмінні риси підводних металошукачів – наявність захисту від води. Морська вода створює ефект мінералізації на робочих органах пристрою, що псує звукову та графічну «картинку». Тому такі металошукачі для пошуку золота ставляться скоріше до групи професійних пристроїв.

У сегменті металошукачів початкового рівня, що пропонуються онлайн-магазином Фортер, знаходяться екземпляри, які допомагають навчитися правильно шукати та визначати монети, прикраси, патрони, каски – предмети різного розміру на різних глибинах. Ці металошукачі є затребуваними майстрами-скарбошукачами-початківцями. Завдяки ним фахівці переходять згодом до «просунутіших» моделей. Вміння ефективно використовувати підводний металошукач – ознака серйозного професіоналізму.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram