Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Міфи про сейфи: чи справді так легко зламати?

Новини та статті 06/08/2019

Міфи про сейфи: чи справді так легко зламати?

Завдяки кінематографу з розкриттям сейфів пов'язано багато легенд, що існують особи з кримінальним минулим, які за пару хвилин і за допомогою шпильки можуть відкрити замок або на слух підібрати пароль у кодовому сейфі. Для фахівців, які працюють у сфері безпеки, такі кадри викликають лише посмішку.

По-перше спеціалізовані компанії, які відкривають замки і розкривають сейфи, дуже дорожать своєю репутацією і не залучають до роботи людей із судимостями.

По-друге можливо старовинні сейфи і можливо відкрити шпилькою, але зараз технології зробили крок далеко вперед і без спеціалізованого обладнання, при розтині сейфу не обійтися. Існують також такі моделі сейфів, які можна відкрити тільки відправивши на завод виробник.

Потрібно для початку розділити зломостійкі сейфи та металеві шафи, справжній сейф який дійсно охоронятиме довірені йому цінності, повинен бути зламостійким і мати сертифікат, що підтверджує це. В інтернет магазині Фортер, ви можете відфільтрувати зломостійкість за класами, від 1 до 5-ти, чим більше цифра тим надійніший сейф. При покупці сейфа обов'язково запитуйте сертифікати, паспорт на виріб та купуйте металеве сховище лише відомих торгових марок. На жаль буває що під виглядом якісного сейфа продається "бляшана" коробочка, яку можна розкрити за допомогою консервного ножа.

Менеджери з продажу інтернет магазину Forter, завжди при угоді пропонують придбати послуги зі встановлення сейфа, на кшталт безглуздя, як можна встановити сейф. Виявляється можна і потрібно, сейф можна прикріпити анкерними болтами до підлоги, стіни, або до підлоги та стіни. Не відкладайте цю справу, перш ніж покласти щось у сейф, зробіть його установку. Людина яка може залізти до вас у житло, навряд чи він віртуоз з розтину замків, він може побачити сейф, логічно вирішити, що там зібрані всі цінності будинку і просто вкрасти сейф, щоб потім у затишному місці спиляти петлі або скинути сейф з великої висоти, тобто піддати сховище грубій фізичній силі. Ви запитаєте, а що йому завадить відкрутити болти і так само забрати сейф, а ось що, болти закручуються всередині сейфа. Також ми рекомендуємо встановлювати сейф в затишному місці, не обов'язково в стіні за картиною, але в шафі-купі за фальш панеллю, це краще ніж під столом або в кутку кімнати.

Існує думка, що можна висвердлити механічний замок сейфа або спиляти петлі двері болгаркою. У зломостійких сейфах петлі та замки роблять посиленої конструкції та із загартованої сталі. Якщо протягом дня у вас з квартири буде довго доноситься звуки болгарки по металу, до вас обов'язково прийде сусід, а може і не один щоб сказати кілька лагідних слів. Зловмисники, це розуміють і не витрачатимуть на цей час, тим більше не факт, що в сейфі ви зберігаєте щось цінне, а не портрет коханої бабусі.

Відкриття замка шляхом підбору ключа. Якби метод працював, ведмежатнику необхідно було б із собою нести 200 кілограмів ключів. Навіть при виробництві простих сейфів, вартістю до 100 доларів, виробник для кожного сейфа з партії використовує відмінний замок і ключ. Але викрасти ключі від сейфа у вас цілком можуть, тому зберігайте запобіжні заходи, не розповідайте що у вас є сейф, не залишайте ключі на видному місці, бажано якщо дозволяє бюджет, вибирайте сейфи які закриваються на код і на ключ.

Мій улюблений спосіб, зважаючи на його фантастичність, усі бачили в кіно, кріплять на дверцята вибухівку, раз вибух і відчинені двері сейфа хитається на петлях. Так от, шановні зловмисники, якщо ви не бережете свою репутацію, то бережіть своє здоров'я. Двері сейфа від вибуху деформуються і будуть заблоковані, відкрити сейф не буде жодної можливості.

Відкриття сейфа за допомогою спеціалізованих технічних засобів. Це реальний спосіб і ним користуються злочинці, які діють за наведенням. Але щоб система підібрала код, потрібно певний час, від 20 хвилин до 36 годин. Тому, якщо ви зберігаєте вдома значні цінності, ми рекомендуємо підійти до охорони житла комплексно, встановивши охоронну пультову сигналізацію та систему відеоспостереження.

взлом сейфа

 

На форумах ми часто бачимо статті як розкрити сейф своїми руками і т.д., повірте ці статті мають розважальний характер і нічого спільного з реальним життям не мають. Для того щоб захистити своє майно від крадіжки ми радимо дотримуватися певних правил і запобіжних заходів:

  • Не розповідати малознайомим особам про продаж чи купівлю квартири, отримання спадщини тощо;

  • Не виставляти предмети розкоші, які ви маєте в соціальних мережах. Викладайте фотографії з відпустки, коли ви вже повернетесь додому, бо зловмисники дуже уважно стежать за нашими переміщеннями.

  • При купівлі сейфа краще придбати зламостійку модель із двома замками;

  • Не залишати ключі від сейфа на чільному місці;

  • Комплексно захистити своє житло, встановити не лише сейф, а й відеоспостереження та сигналізацію.

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте нам за телефонами вказаними на нашому сайті і ми допоможемо захистити ваші цінності.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram