Авторизація  |  Реєстрація
Київ
вул. Дашавська 25
(044) 355-83-07
orders@forter.com.ua
Пн-Пт: с 9.00 до 21.00 Сб-Нд: с 9.00 до 20.00

Мікрофон для оповіщень на підприємстві – як інструмент в управлінні персоналом компанії

Новини та статті 23/07/2019

На сьогоднішній день, без систем оповіщення та озвучування не обходиться жодне велике підприємство, найчастіше такий засіб комунікації встановлюється на великих об'єктах: торгових центрах, навчальних закладах, метро, аеропортах, вокзалах, скрізь де є велика кількість людей.

Що таке оповіщення та озвучування та яка мета установки?

Це акустичні системи, які використовуються для зв'язку між співробітниками, оповіщення про нештатні ситуації, створення музичного фону. Елементами оповіщення є настінні, рупорні, вуличні, стельові гучномовці, підсилювачі потужності звуку та програвачі.

  • Гучномовці - це акустичні пристрої, що ретранслюють, за способом кріплення бувають настінні, стельові, рупорні, панельні і навісні. Залежно від захисту корпусу бувають вуличні та внутрішні.

  • Мікшер або підсилювач - пристрій керування системою, за допомогою них передається сигнал з мікрофона на акустичне обладнання, можна збільшити гучність, транслювати для різних приміщень, різну інформацію.

  • Мікрофон це пристрій, що приймає, бувають настільні, підлогові, відрізняються особливостями форми, максимальною відстанню до підсилювача і додатковими функціями.

Менеджмент підприємства коли приймає рішення про встановлення системи оповіщення та озвучування, насамперед піклується про безпеку співробітників, адже тільки за допомогою цих систем можна миттєво попередити людей про аварійну ситуацію та провести ефективну евакуацію.

Сучасні системи оповіщення можуть використовуватися для управління персоналом, адже тільки за допомогою цієї системи можливо одночасно наприклад ознайомити 500 співробітників з новим наказом hr відділу, при цьому, як показують дослідження, ефективність підприємства зросте, адже кожному робітнику хочеться почуватися людиною важливою, такою з якою кожен день із повагою спілкується директор.

Навіщо мікрофон директору?

Всі ми знаємо притчу про вавілонську вежу, коли великий і здавалося б успішний проект розвалився через неправильну комунікацію. Кожен керівник підприємства знає, як краще донести інформацію до співробітників і щоб це все не перетворилося в результаті на "зіпсований телефон". Якщо ви оберете системи оповіщення та озвучування як основний канал зв'язку між директором та робітниками, то рекомендуємо підкріплювати інформацію розсилкою email а також публікацією на інформаційних стендах компанії.

громкоговорители и микрофоны

Чому важливо правильно спроектувати систему?

При розрахунку обладнання на будівлю потрібно враховувати не тільки кількість динаміків і спосіб їх монтажу, але треба звернути увагу на шумовий фон будівлі, на матеріали з яких зроблені стіни, висоту стель. Є багато начебто нюансів, з яких складається успішність побудови такої системи. Монтажний відділ компанії Фортер має великий досвід встановлення та пусконалагодження систем оповіщення та озвучування, для більш детальної консультації звертайтесь за телефонами, вказаними на нашому сайті.

Новини та статтіУсі статті

Усі статті
Telegram